|   |  Doğyap İnşaat Firması
Doğyap İnşaat

Doğyap İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Doğyap İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Doğyap İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Doğyap İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Doğyap İnşaat Hakkında

Kurumsal

DOĞYAP müşterilerininçalışanlarınıniş ortaklarınınmüşterilerinin  beklentilerini en doğru şekilde karşılamayı hedefler
Türkiye'nin en büyük 100 grubu arasında bulunan Doğanlar Yatırım Holding'in enerjiden sonra yatırım yaptığı ilk sektör, DoğYap ile inşaat sektörü olmuştur. ​ Ticari hayatındaki 40 yıllık tecrübesi ve aile geleneğine dayanan altyapısıyla beraber Doğyap, yenilikçi vizyonuna, dinamizmine ve iş ahlakı anlayışına güvenmektedir.

​ Köklü bir firmanın genç bir parçası olan DoğYap, tecrübe ve yeniliği harmanlayarak inşaat sektöründe yeni ve hızlı bir yapılanma gerçekleştirmiştir. Gelişen ve değişen dünyadaki yenilikleri takip etmek ve bu yenilikleri hem şirkete, hem de inşaat sektörüne kazandırmak DoğYap'ın öncelikleri arasındadır.

Doğruluk, güven ve dürüstlük başarıya giden yolun temel taşlarıdır; yani başka bir deyişle, iş ahlakı olmadan başarı elde edilemez. Bu doğrultuda DoğYap, müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının beklentilerini en doğru şekilde karşılamayı hedefler. ​ İlk adımlarını alışveriş merkezi, konut, okul ve yurt projeleri ile atan DoğYap'ın gelecek hedefleri arasında baraj, lüks konut ve ofis inşaatları vardır.

Telefon: 0212 280 2700
Fax: 0212 281 3879
Email: info@dogyap.com.tr
Adres: Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:42 Zincirlikuyu - Şişli / İSTANBUL

Doğyap İnşaat Projeler Haritası

Doğyap İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.