|   |  Dormen Yapı İnşaat Firması
Dormen Yapı İnşaat

Dormen Yapı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Dormen Yapı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Dormen Yapı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dormen Yapı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dormen Yapı İnşaat Hakkında

Kurumsal

Hakkımızda

Dormen Yapı İnşaat olarak insana ve çevreye duyarlı bir anlayışla kalite ve estetiği buluşturarak yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı, özgün konsept yaşam alanları ile hayatınıza konfor getiriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana ‘güven inşa ediyoruz’ anlayışıyla projelerimizi en ince ayrıntısına kadar sizin ve ailenizin mutluluğu için kurguluyoruz.

Ürettiğimiz konutları sadece bir ev olarak görmüyoruz, aynı zamanda yaşayan alanlar olarak planlıyoruz. Projelerimizde spor alanlarından, kültürel ve sosyal alanlara kadar en ince ayrıntıya kadar düşünüp yaşam alanları oluşturuyoruz. Doğayı ve yeşili hayatın vazgeçilmezi olarak görüyoruz. Onun için bütün projelerimizdeki çevre düzenlemelerinde yeşili en rantabl bir şekilde kullanıyoruz. Sizler de Dormen Yapı İnşaat güvencesiyle hayatınızın en doğru kararlarından birini verin, yaşamınıza hem renk hem de konfor katın.

İnsan Kaynakları
Daha Büyük Adımlar Dormen Yapı İnşaat'ta Atılır !

Yeni Bir Gelecekte Buluşuyoruz...

Dormen Yapı olarak, Güvenilir, samimi, aile yapısı anlayışıyla amatör ruhunun çalışma azmini kaybetmeden profesyonel bir iş ortamında , müşteri memnuniyetini 1. Sıraya alan takım arkadaşlarını Dormen Yapı ailesi içine almaktır. 
İnsan kaynakları anlayışımız , takım arkadaşlarımızın hem beşeri hem de müşteri ilişkilerini geliştirip yenilikçi anlayışla birleştirerek takım arkadaşlarımızın gelişmelerini sağlamaktır. 
Paylaşmayı seven , etkin çözümlerle , güvenilir , güleç yüzlü ,yenilikleri takip eden ve iş yaşamında uygulayan çalışma ekibimize katılmak için mail gönderebilirsiniz.

Telefon: 0322 456 0322
Gsm: 0546 678 0001
Email: info@dormenyapi.com.tr
Adres: Çakırpare Mah. 2825 sk. Çatalan Cad. No:304 Sarıçam/Adana

Dormen Yapı İnşaat Projeler Haritası

Dormen Yapı İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.