|   |   |  Dört Mevsim Konutları Projesi
 • Dört Mevsim Konutları
  Dört Mevsim Konutları

Dört Mevsim Konutları Projesi

 • Selçuklu / Konya
 • Teslim Tarihi: Hemen Teslim
 • Fiyat Aralığı:
 • Metrekare Aralığı: -
 • Daire Tipleri: 3+
 • Kampanya:
 • Favorilerime Ekle

Dört Mevsim Konutları Fiyatları ve Genel Özellikleri

1.ZEMİN ETÜDÜ: Binaların oturacağı alanlara Belediyenin istediği sayı kadar sondaj yapılıp çıkacak zemin etüt değerlerine göre statik proje çözümü yapılacaktır.
2.KABA İNŞAAT: Statik projeler çıkan zemin etüt değerlerine ve deprem yönetmeliğine uygun olarak çözülecektir.Bina temelleri deprem yönetmeliğine uygun radye temel sistemi ile çözülecektir.Bodrum dış duvarları 20 cm’lik perde beton olarak çözülecek, daha sonra dış etkilere karşı su yalıtımları yapılacaktır.Bodrumda imar, sivil savunma, itfaiye yasa ve mevzuatlarına uygun bir sığınak yapılacaktır.
3.BİNA ORTAK ÖZELLİKLERİ:a.DUVARLAR: Yapılacak olan binanın dış cephe duvarları 25 cm kalınlığında 1. Sınıf tuğla, gazbeton ile örülecektir.
b.YALITIM: Taş yünü olacaktır. Daire birleşim yerlerinde ise ses yalıtımı yapılacaktır.
c.GÜVENLİK: Site çecresi bahçe duvarı ile kapatılacak üzerine ferforje’den korkuluk yapılacaktır. Güvenlik kulübesi yapılacaktır.
d.BAHÇE PEYZAJ: Bahçe çimleme ve ağaçlandırma müteahhit firma tarafından yapılacak olup, bahçede açık ve kapalı otopark düzenlenecektir.
e.BİNA GİRİŞLERİ, MERDİVEN VE ASANSÖRLER:Bina girişi mimari detaya göre düzenlenecek giriş ve merdivenler mermer veya granite kaplanacaktır.Giriş holünde her daireye ait posta kutusu takılacaktır.Merdiven boşluğudaki duvarlar giriş harici alçı üzeri su bazlı boya yapılacaktır. Merdiven korkulukları alüminyum olacaktır.Yangın merdivenleri betonarme çözülecek olup, yangın merdivenlerine açılacak kapılar yalıtımlı ve panik barlı T.S.E standartlarına uygun yapılacaktır.Her blokta 2 adet CE ve T.S.E belgeli asansör yapılacaktır.Merdiven aralarına yangın tesisatı çekilecek, yangın detektörleri ve her kata yangın kutuları takılacaktır.
f.DIŞ CEPHE: Balkon korkulukları alüminyum olacaktır.
g.ÇATI: Son kat döşeme üzerine çatı içi ısı yalıtımı olarak 5 cm kalınlığına basınca dayanıklı XPS malzeme serilerek üzerine şap beton atılacaktır.
4.DAİRE İÇİ ÖZELLİKLER:
a.Daire Giriş Kapısı: Daire Giriş kapıları Sur, Astaş veya muadili 1,5 mm saçtan ahşap veya pvc kaplama olarak yapılacaktır.b.Daire İçi Kapıları: Daire içi kapıları lake kapı yapılacaktır. Salon, oturma odası, lavabo, mutfak ve antre ara kapıları camlı diğer kapılar kapalı yapılacaktırİç kapı camları dekoretif buzlu cam veya saten cam olacaktır.
c.PENCERELER: Dış cephe pencereleri ahşap görünümlü PVC sistemi ile çözülecektir.Isıcamlar 3- 12- 3 mm olarak seçilecektir.PVC pencereler çift açılımlı olacaktır. Projeye göre salon penceresi ve balkon pencereleri boy pencere olarak yapılacaktır.
d.ANTRE-HOL:Taban: Şap üzerine seramik kaplama tercihen laminant parke kaplamaDuvar: Alçı sıva üzerine duvar kağıdıTavan: Asma tavan yapılacak, ışıklandırma iç mimarideki gibi olacaktır.
Vestiyer: Vestiyer yapılıp, kapakları sürgülü olacaktır. Kapakları cam kapak veya laminant kapak yapılacaktır.Görüntülü kapı otomatiği, konuşma cihazı takılacaktır.
e.SALON:Taban: Şap üzerine 1. Sınıf ithal laminant parkeDuvar: Alçı sıva üzerine duvar kağıdıTavan: Asma tavan, gizli ayarlı ışıklandırma, tavan plastik boya yapılacaktır.
f.OTURMA ODASI:Taban: Şap üzerine 1. Sınıf ithal laminant parkeDuvar: Alçı sıva üzerine duvar kağıdıTavan: Asma tavan, gizli ayarlı ışıklandırma, tavan plastik boya yapılacaktır.
g.YATAK ODASI:Taban: Şap üzerine 1. Sınıf ithal laminant parke
Duvar: Alçı sıva üzerine duvar kağıdıTavan: Asma tavani, gizli ayarlı ışıklandırma, tavan plastik boya yapılacaktır.Giyinme odası ve duş yapılacaktır. (Giyinme odası 4+1 için geçerlidir.)
h.MUTFAK:Taban: 1. Sınıf taban seramiğiDuvar: İç mimari projesine uygun fayans veya Alçı sıva üzerine duvar kağıdı, mutfak tezgah arası dekoretif fayans kaplamaTavan: Asma tavan, mutfak tezgah üstü spotla aydınlatma, tavan plastik boyaMutfak Dolapları: İç mimari projedeki gibi tasarlanacak olup, kapaklar cam kapak, laminant kapak yapılacaktır.Dolap içerisinde kiler, kaşıklık ve diğer aksesuarların montajı yapılacaktır.Mutfak Tezgahı: Tezgah akrilik doğal granit yapılacaktır.Ankastre Ürünler: Davlumbaz, set üste ocak, fırın, mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi (5’li set) ankastre’ye göre tasarlanmış dolap içerisine montajları yapılacaktır.
i.BANYO:
Taban: 1. Sınıf taban seramiğiDuvar: Tavana kadar 1. Sınıf duvar fayansıTavan: PVC veya alçıpan asma tavan üzeri plastik boyaDolap: Hilton dolap üzeri lavabo takılacaktır. Bataryalar Artema Punto serisi veya muadili olacaktır.
j.LAVABO-WC:Taban: 1.sınıf seramik kaplamaDuvar: Tavana kadar 1. Sınıf duvar fayansıTavan: PVC veya alçıpan asma tavan üzeri plastik boyaDolap: Hilton dolabı (lavabosu gömme olacak) ve çamaşır makinesi dolabı yapılacaktır.Vitrifiye: WC taşı Vitra norm serisi veya muadili olacaktır. Lavabo granit tezgah içinde vitra norm marka veya muadili olacaktır.Batarya: Bataryalar Artema Punto serisi veya muadili olacaktır.
5.KALORİFER TESİSATI: Binada ısıtma sistemi merkezi doğal gaz sistemine göre düzenlenecektir. Bodrumdaki kalorifer borularının ısı yalıtımları yapılacaktır. Isıtma yerden ısıtma sistemi yapılacaktır. Tüm tesisat ve diğer işçilikler 2 yıl boyunca müteahhit firma tarafından garantilidir.
6.HİDROFOR SU VE YANGIN TESİSATI:Bodrumda tüm binaya yeterli miktarda su deposu takılacaktır. Her su deposuna ihtiyaç kadar hidrofor takılacaktır.Tüm tessisatta Siemens Hes veya muadili kalo, legrand veya muadili sigorta kullanılacaktır.Her daireye ait elektirik sayacı binanın bodrumdaki şaft odasında pano içerisine takılacaktır. Daire içlerinde bütün odalarda Viko veya muadili marka uydu prizi, tv prizi, telefon ve topraklı priz takılacaktır.Merdiven başlarına fotoselli lambalar takılıp, her kat sahanlığına yangın detekrörü konulacaktır.Blokların çatısında ortak uydu anteni müteahhit firma tarafından takılacaktır.Merkezi internet sistemlerş müteahhit tarafından yapılacaktır.Gücü kadar jeneratör takılacaktır.

Dört Mevsim Konutları Kat Planları

Dört Mevsim Konutları Vaziyet Planı

Dört Mevsim Konutları Resim Galerisi

Dört Mevsim Konutları Proje Özellikleri

 • Satış Devam Ediyor
 • Hemen Teslim
 • Blok Sayısı 2
 • Toplu Taşıma
 • Açık Otopark
 • Yeşil Alan
 • 24 Saat Güvenlik
 • Sosyal Tesis
 • Basketbol Sahası
 • Yürüyüş Alanları
 • Çocuk Parkı
 • Proje Teslim Tarihi Hemen Teslim

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.