|   |  Dörtler Grup Firması
Dörtler Grup

Dörtler Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1955

  • Proje Sayısı : 1

Dörtler Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Dörtler Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dörtler Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dörtler Grup Hakkında

DÖRTLER GRUP

Dörtler Grup 1955'te kurulmuş, birçok sektörde faaliyet gösteren bir firmadır. Çalışma hayatına otomotiv ile başlayan Dörtler, daha sonra yedek parça, ankastre satışı ve reklam sektörüne adım atmıştır.

DÖRTLER DNMK MARKET

Dörtler DNMK Market 1955'te çalışma hayatına otomotiv ile başlayan daha sonra yedek parça, ankastre satışı ve reklam sektörü ile devam eden Dörtler Grup ve 2003 yılında Adana’da bir taahhüt firması olarak kurulmuş ve bugüne kadar mühendislik, tedarik, inşaat ve yönetim hizmetlerinde çalışmış olan Dinamik Mühendislik deneyimlerini birleştirmesiyle ortaya çıktı.

İki firmanın ticaret hayatında kazanmış oldukları tecrübeler bugün Dörtler DNMK Market'in şekillenmesinde büyük rol oynarken, insanların bu iki güçlü markaya olan güvenleri çalışmaların emin adımlarla ilerlemesini sağlamıştır. İnsanların bu güvenini boşa çıkarmamak için her zaman en iyiyi sunma gayretinde olan bu iki firma, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en iyisi ve en yenisini sunmaya çalışmaktadır.

Telefon: 0850 888 0111
Email: info@dortlermarket.com.tr
Adres: Yeni Mah. Öğretmenler Bulv, Seyhan / Adana 01260

Dörtler Grup Projeler Haritası

Dörtler Grup Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.