|   |  Doruk GYO Firması
Doruk GYO

Doruk GYO

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Doruk GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Doruk GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Doruk GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Doruk GYO Hakkında

HAKKIMIZDA

DORUK GYG ŞEHİRCİLİK A.Ş. ticaret hayatında uzun süredir faaliyette olan güçlü ortaklarının deneyim ve bilgisiyle: TANBULUT İNŞAAT, KARAGÖZLÜLER TEKSTİL (KARDEM), ATAÖZ TEKSTİL (İNCİHAN) ve KAMEKON İNŞ şirketleri tarafından 30 700 000 TL ödenmiş sermaye ile kurulmuştur.

VİZYONUMUZ
Bugüne kadar ürettiğimiz konsept projelerden güç alarak, oturumcuya olduğu kadar yerli ve yabancı yatırımcıya da hitap eden çok yönlü projeler inşaa ederek, sektörde ağırlığı olan ve çalıştığı bölgelerde lider olan bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ
İnsanların yaşamlarına sürdürülebilir değerler katmak amacıyla, dürüst ve ilkeli çalışma prensiplerinin ışığında yol alarak, güvenli ve konforlu yaşam alanları inşaa etmektir. Aynı zamanda teknolojinin ve bilimin sunduğu yenilikleri aktif şekilde takip edip, etkin şekilde kullanarak; teknik ve idari şartnamelerin çizgisinde, insan ve çevre dengesini koruyup gözeterek üretimler yapmaktır. Doruk GYG ekibi olarak, seçkin yaşamların hak ettiği cazibeli ve çekici yaşam alanlarını inşaa etmek için çalışıyoruz...

Tel: 444 1 779
Fax: 0212 694 2435
Email: info@dorukgyg.com
Adres: Üniversite Mah. E5 Yanyol No: 54  İstanbul / Avcılar

Doruk GYO Projeler Haritası

Doruk GYO Projeleri

Doruk GYO Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.