|   |  DRC Grup Firması
DRC Grup

DRC Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 1

DRC Grup, konut, ofis ve residence projeleri, DRC Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve DRC Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

DRC Grup Hakkında

Kurumsal

Onur DURMUŞ ve Caner TAN; iki genç ve parlak mühendis adayı olarak 1999 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencileri iken hayalini kurdukları DRC GRUP firmasının 06 Şubat 2007 tarihinde ticari temellerini atmıştır.
 
DRC GRUP firması; faaliyetine ısıtma-soğutma sektöründe başlayarak Bosch, Viessmann, Vaillant Protherm ve Ariston markalarının Ege Bölge toptancılığını almış ve ısıtma soğutma sektöründe farklı ticaret ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile sayısız başarılı projelere imza atarak Ege Bölgesi ve Türkiye derecelerine sahip olmuştur.
 
Şirketimiz 2011 yılında faaliyetine otomotiv ve inşaat alanlarını da ekleyerek yoluna devam etme kararı almıştır. 2013 yılında DRC Hazar Konutları projesini, 2015 yılında DRC Vizyon projesini hayata geçirmiştir. 2016 yılında da COORDINAT BORNOVA projesi ile sıradışı bir sosyallik ve birlikte yaşama kültürü sunmaktadır.
 
DRC Grup çağdaş yaşam koşullarına uygun, gelişen ve yenilenen dünyadaki yerini alarak hizmet yelpazesini artıran, genç ve dinamik bir kadro ile kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına hızla devam etmektedir.
 
Başarı hayal etmekle başlar ve unutmayalım ki;
 
Hayattaki hiç bir başarı tesadüf değildir…
 
Kalite Politikamız
Drc Grup Ailesi olarak , kalite politikamız;
 
Sağladığımız hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini son derece samimiyetle dikkate alarak, kaynakları etkin şekilde kullanıp zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.
 
Drc Grup , Mühendislik analitiği ile tüm projelerini titizlik ve özenle analiz etmek, hayatı kolaylaştırmak ve yaşam konforunu arttırmak adına yapılması gerekenleri hayal etmek , projelendirmek ve bunu gerçeğe dönüştürmek adına var gücüyle çalışmak öncelikli hedefimizdir. Müşterilerinin kalite beklentilerini ve düşüncelerini iyi bir şekilde algılayıp, değer zincirindeki tüm hizmet süreçlerini bu doğrultuda sürekli geliştiren öncü bir Grup şirketi olmayı hedefliyoruz.
 
Amacımız müşterilerimizi memnun etmek değil, Hayran bırakmaktır…
 
Misyonumuz
İçinde bulunduğu her faaliyet alanında ezber bozan düşünce anlayışı ile toplum ve çevre yararına değerli projeler üretmek, bu projeleri gerçekleştirirken genç arkadaşlarımıza örnek olmak, hayatına dokunduğumuz her birey tarafından hoş anılmak, güzel yaşatmak ve güzel yaşamaktır.
 
Vizyonumuz
Vizyonumuz müşterilerimiz ve çalıştığımız iş ortaklarının gözünde sektörün en dürüst ve güvenilir markası olmak.
 
Ekibimiz
CANER TAN
ONUR DURMUŞ
ONUR ÖZAKINCI
BERK YURTÇU
İBRAHİM KARAKAŞ
ORTAÇ ÖZALUÇ
YAVUZ YAKIŞİR
AYŞE TEMUR
İSMAİL AYBARS
TÜLAY DEĞİRMENCİ

Tel: 0850 850 0372
Fax: 0543 372 0372
Email: info@drcgrup.com
Adres: Kazım Dirik Mah. 218 Sok. No: 4/A İzmir / Bornova

DRC Grup Projeler Haritası

DRC Grup Projeleri

DRC Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.