|   |  DRS Yapı Firması
DRS Yapı

DRS Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 2

DRS Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, DRS Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve DRS Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

DRS Yapı Hakkında

DRS YAPI 
YATIRIMLARI

DRS Yapı Yatırımları A.Ş., tekstil sektöründe büyük başarılara imza atan Durası Ailesi’nin ikinci jenerasyonu tarafından 2010 yılında kurulmuştur. 1975 yılından bu yana, tekstilde ticari ve sanayii faaliyetler yürüterek edindikleri başarı, itibar ve saygınlığı gayrimenkul sektörüne de taşımak isteyen Durası Ailesi bu yola; dürüstlük, kalite ve müşterilerine  en iyisini sunma ilkeleriyle çıkmıştır.
 
Başta DRS Yapı Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Durası olmak üzere, tüm aile ve şirket çalışanlarının ana hedefi; değer yaratan, yüksek kalite standartları sunan, farklı ve yenilikçi tasarım anlayışıyla özel projeler geliştiren ve kaliteyi detaylarda yaratan bir şirket olarak anılmaktır.
 
DRS Yapı Yatırımları A.Ş., yaptığı her yatırımda sunduğu en üst kalitedeki tasarım anlayışını, ileri ve yenilikçi planlama ve inşaat operasyonlarıyla da birleştirerek, sembol haline gelecek gayrimenkul projelerine imza atmayı ve sektöre yön verecek uluslar arası bir yatırım firması olmayı hedeflemektedir.

Tel: 0216 384 2011
Fax: 0216 384 2023
Email: iletisim@drsyapi.com
Adres: Bağdat Caddesi No:421 Pınar Apt. Kat:1 Daire: 4 Suadiye İstanbul / Kadiköy

DRS Yapı Projeler Haritası

DRS Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.