|   |  Dumankaya inşaat Firması
Dumankaya inşaat

Dumankaya inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1963

  • Proje Sayısı : 37

Dumankaya inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Dumankaya inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dumankaya inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dumankaya inşaat Hakkında

Dumankaya İnşaat Tarihçesi 

Yarım asırlık tecrübesi ile İnşaat sektörünün güçlü isimlerinden olan Dumankaya Şirketler grubu, 20 bine yakın gerçekleştirdiği konut projeleri ile Capital 500 Türkiye listesinde cirosunu en çok arttıran 25 firma arasında 3. Sırada yer almayı başarmıştır. Ayrıca Kurulduğu 1963 yılından beri sadece konut sektöründe değil, otomotiv, filo kiralama, PVC pencere üretimi ve sigorta alanlarına da el atmış, bu alanlardaki istikrarlı başarısı ile Fortune 500 Türkiye Listesinde en hızlı yükselen 5 şirketten biri olmuştur.

İstanbul’un birçok semtindeki konut projelerinde imzasını gördüğümüz Dumankaya İnşaat, özellikle yüksek katlı binalarında farklı mimari çizgileri kullanmayı tercih ediyor. En dikkat çekici projelerinden olan ve Türkiye’nin ilk 3 gökdeleninden oluşan projesi Dumankaya İkon, her yıl düzenlenen ve yüksek bina ve ikonik yapılar hakkında küresel bilgi veren Emporis’in  ‘’Dünyanın en iyi mimari projeleri’’nin yarıştığı Gökdelen Ödülleri’nde ilk 10 proje arasında yer almayı başarmıştır.

Gün geçtikçe projeleri ve modern yapı anlayışı ile konut ve İnşaat sektöründe hızlı adımlarla ilerleyen Dumankaya İnşaat, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak 2006 yılında hayata geçirdiği projesi Sadakat Dünyası ile Dumankaya ailesine yeni bireyler katmaya devam ediyor.

*Dumankaya İnşaat Konut Projeleri

Adres Natura, Dumankaya Çekmeköy Evleri, Dragos Drive 34, Gizli Bahçe Konakları, Gizlibahçe Manzara Konakları, Gümüş Vadi Villaları, Gizlibahçe Suites, Dumankaya Trend Extra, Dumankaya Yenişehir Evleri

*Dumankaya İnşaat Residence Projeleri

Dumankaya Hi-Fit, Dumankaya Mozaik, Flex Office Bahçeşehir

*Dumankaya İnşaat Ofis Projeleri

Flex Office Bahçeşehir

Tel: 0216 585 4600
Email: info@dumankaya.com
Adres: Ankara Yolu Pendik Kavşağı/Pendik/İstanbul

Dumankaya inşaat Projeler Haritası

Dumankaya inşaat Projeleri

Dumankaya inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.