|   |   | 

Dumankaya Konsept Halkalı kapılarını aralıyor!

Dumankaya inşaat, kaliteli işçilik ve modern mimari tarzda inşa ettiği konutlarına Konsept Halkalı projesini de katıyor.

Dumankaya Konsept Halkalı kapılarını aralıyor!

Bugüne kadar sayısız Konut projesine imza atan Dumankaya, yepyeni bir projeye daha imza atarak Konsept Halkalıadı verilen konutları hayata geçiriyor. Projede yaşam Haziran 2014’te başlayacak. Küçükçekmece Gölü'nün mavi suları, havuzlarla ve su kanallarıyla yeniden yorumlanıyor. Yeni bir geometri ile kurulan projede rezidans dairelerin yanı sıra ve 21 villa ile toplamda 812 aile muhteşem bir rezidans daireler sunuyor. Projede 1 oda 1 salon dairelerin büyüklüğü 52 metrekare ile 62 metrekare arasında değişiyor. 2 oda 1 salon daireler 84 metrekare ile 124 metrekare, 3 oda 1 salon dairelerin büyüklüğü 147 metrekare ile 175 metrekare arasında değişirken, 4 oda 1 salon dairelerin büyüklüğü 160 metrekare olarak tasarlanıyor.

Konsept Halkalı Her İhtiyaca Cevap Veriyor
Dumankaya'nın yeni Konut projesi Konsept Halkalı, dinamizmi ile bölgeye yeni bir hareket katıyor. Ayrıca bölgenin yüzü tamamen modern bir şekilde yenileniyor. Projede yer alan dairelerin tamamında rezidans konforu sunan firma, akıllı ev teknolojisi ile donattığı konut projesinde bulunan sosyal yaşam alanları ile de ailede yaşayan her yaş grubuna hitap ediyor. Konut projesinde güneşlenme terası, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sauna, fitness odası, sosyal tesis, yansıma havuzları, su kanalı ve kafe bulunuyor.

Akıllı Ev Teknolojisi Sizi Bekliyor
Dumankaya Konsept Halkalıakıllı ev teknolojisi ile sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Akıllı ev projesinde aydınlatma kontrolleri, ısıtma kontrolü, perde kontrolü, iklimlendirme kontrolü, enerji üretimi, güvenlik sistemleri, izleme sistemleri, uzaktan kontrol imkanı, akıllı sayaçlar, mobil sağlık cihazları ve iletişim cihazları oluyor. Ayrıca evinizin dışarıdan izleme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Teknoloji, evin kapısında başlıyor. Anahtarlar artık tamamen tarih oluyor. Evinizin kapısını özel bir kumandayla tek bir dokunuşla açılıyor alarmınızı rahatlıkla devren çıkarabiliyorsunuz. Projeden Daire satın alanlar tablet ya da bilgisayar ile internetin kolaylıklarından yararlanıyor ve evin içindeki her şeyi kontrol edebiliyor.

Tek Tuşla Perdelerinizi Açın
Dumankaya Konsept Halkalı'da tek tuşla perdeler açılabiliyor. Film izlemek istediğinizde hangi filmi izlemek istediğinizi seçiyorsunuz ve perdeler kendiliğinden iniyor, ışıklar kendi kendine sönüyor. Evin içinde bulunan çok noktalı ses sistemi, ev sineması, oyun konsolu, led televizyon elinizin altında. Akıllı konutlarda 4 ayrı paket sunuluyor. Bronz pakette interkom altyapısı, gümüş pakette interkom altyapısı, güvenlik, aydınlatma ve ısıtma sistemleri, altın pakette interkom altyapısı, güvenlik, aydınlatma, perde, ısıtma, tablet, erişim hizmetleri, platin pakette ise interkom, güvenlik, aydınlatma, perde, ısıtma, klima, tablet erişim sistemleri bulunuyor. Akıllı evlerde enerji tasarrufu çok yüksek seviyede oluyor.

Konsept Halkalı Daire Fiyatları 213 Bin Liradan Başlıyor
Dumankaya Konsept Halkalı konutlarında 1 oda 1salon 60 metrekarelik konutun satışı tamamlanmış durumda. 62 metrekarelik 1 oda 1 salon Daire ise 213 bin lira ile 248 bin lira arasında satılıyor. 2 oda 1 salon dairelerdeki 93 metrekare büyüklüğünde olan konutların satışı ise tamamlandı. 2 oda 1 salon 104 metrekare olan Konut fiyatı 330 bin ila 380 bin, 124 metrekarelik 2 oda 1 salon daire ise 383 bin lira ile 450 bin lira arasındaki bir fiyattan satılıyor. Projede yer alan 3 oda 1 salon daireler 155 metrekare büyüklüğünde 480 bin lira ile 540 lira arasında, 167 metrekare olan daire 528 bin ila 574 bin lira arasında satılıyor. 159 metrekare 3 oda 1 salon daire satışları tamamlanırken, 172 metrekare 3 oda 1 salon dairenin fiyatı ise 545 bin lira. Kent villası ise 158 metrekare büyüklükte ve 992 bin liradan satılıyor.

Konsept Halkalı Farklı Ödeme Seçenekleri Var
Projede farklı ödeme seçenekleri bulunuyor. 1 oda 1 salon 62 metrekare olan daire peşin 191 bin 700 liraya satılıyor. bu dairede 10 indirim oranı uygulanıyor. 2 oda 1 salon 114 metrekare dairenin fiyatı ise 297 bin liradan, 124 metrekare dairenin fiyatı da 344 bin 700 liradan satılıyor. 3 oda  1 salon 155 metrekarelik konut 432 bin liradan satılırken 167 metrekare 3 oda 1 salon daire için 475 bin 200 lira fiyat belirleniyor. Bu rakamın tamamı peşin alımlarda geçerli oluyor ve normal fiyattan yüzde 10 daha düşük bir fiyat uygulanıyor. Konutlarda taksitli fiyatlar da mevcut. Dumankaya Konsept Halkalı konutlarında banka kredili alımlarda yüzde 10 a varan indirimler sunuluyor.

Şirket Haberleri

Dumankaya Konsept Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Coldwell Banker Türkiye’ye Amerika'dan ödül
  Coldwell Banker Türkiye’ye Amerika'dan ödül

  Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, geleneksel Gen Blue kongresini Amerika'nın Las Vegas şehrinde gerçekleştirdi. Görkemli buluşmada '2017 Chandler Barton Ruhu' ödülü kısa zamanda yazdığı değerli hikaye sayesinde Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş’a verildi.

 • Fuzul Grup, projelerini Paris’te tanıttı
  Fuzul Grup, projelerini Paris’te tanıttı

  Yaşam alanlarına geniş yer ayıran ve “aile” konseptini ön planda tutan Fuzul Grup, fark yaratan çizgisiyle ilgiyi üzerine çekmeye devam ediyor. Fuzul Grup, şimdi de yatırım yaptığı bölgelere katma değer sağlayan markalı konut projelerini Fransa’da yaşayan Türklerle buluşturdu.

 • Pana Yatırım Holding Sermaye Piyasalarında
  Pana Yatırım Holding Sermaye Piyasalarında

  İstanbul'da düzenlenen toplantıda Pana Yatırım Holding'in 2017 ve 2018 yatırım hedefleri, sermaye piyasalarına giriş süreci, kısa ve uzun vadede ekonomik stratejileri paylaşıldı.

 • Hasanoğlu, İnşaat Ekonomisi Zirvesi’ne katılacak
  Hasanoğlu, İnşaat Ekonomisi Zirvesi’ne katılacak

  2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi, 19 Ekim 2017'de Boğaziçi Üniversitesi’nde “Kazançlı Yapılar İnşa Etme Sanatı” temasıyla gerçekleşecek. İnşaat sektöründe 25 yıla yakın bir süredir yenilikçi birçok projeye imza atan Hasanoğlu İnşaat zirvede, silver sponsor olarak yer alacak.

 • Coldwell Banker, Türkiye’de 130 ofise ulaştı!
  Coldwell Banker, Türkiye’de 130 ofise ulaştı!

  49 ülkede 3.500 ofis ve 86 bin gayrimenkul danışmanıyla yılda 250 milyar dolarlık gayrimenkul satışına aracılık eden Coldwell Banker, Türkiye’de de zirveye emin adımlarla yürüyor. Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş “Türkiye’de 4 yılda 130 ofis ve 1.500 gayrimenkul profesörüne ulaştık. 1906’dan bu yana edindiğimiz 111 yıllık tecrübeyi ofislerimizi aktarıyoruz” dedi.

 • International Property Awards’da Royal Group'a iki birincilik!
  International Property Awards’da Royal Group'a iki birincilik!

  Hızlı büyümesiyle inşaat sektöründe yıldız markalar arasında yerini alan Royal Group, kırılması zor bir rekora imza attı. Royal Group,Kartal’da kentsel dönüşüm çerçevesinde başladığı ilk projesinden de ikinci projesinden de dünyanın en prestijli emlak ödülleri olan International Property Awards’da 2 Avrupa birinciliği aldı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer