|   | 
Dumanlar İnşaat

Dumanlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 3

Dumanlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Dumanlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dumanlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dumanlar İnşaat Hakkında

İstanbul’un gözde yaşam merkezi Beylikdüzü bölgesinde, bir çoğu konut olmak üzere residence daireler, villalar, iş merkezleri, butik çarşı, alışveriş merkezi, okul, park, cami gibi sosyal projelere imza atmış olan Emin DUMAN yönetiminde 2010 yılında kurulmuştur. Otuz yıllık inşaat mühendisliği ve müteahhitlik deneyimi olan Emin DUMAN bu sürede önce Aydınlar İnşaat Ltd. Şti. ve sonra Adm İnşaat A.Ş. firmalarında kurucu ortak olarak yaklaşık 25 projeyi hayata geçirmiş ve 3000 ‘den fazla tapu teslim etmiştir. 

Dumanlar İnşaat; her ailenin bütçesine uygun ödeme şartlarıyla, lüks, güvenli, konforlu, yeni teknolojilerle donatılmış bir konuta sahip olması ve huzurla yaşaması hakkı vardır düşüncesini prensip edinmiştir. Bütün projelerinde satış sonrası süresiz sınırsız destek misyonuyla çalışmayı şirket politikası haline getirmiştir. 

Dumanlar İnşaat, güven esaslı çalışma ahlakıyla sadece yapı üretmekle kalmayıp sektördeki gücü ve tecrübesiyle kazandığı bilgiler sayesinde ücretsiz olarak yatırım danışmanlığı hizmeti sunar. Böylece gayrimenkul yatırımcılarına bölgedeki en hızlı yatırım getirisini sağlamayı hedef edinmiştir.

Tel: 0212 853 6161
Fax: 0212 853 7530
Email: bilgi@dumanlarinsaat.com.tr
Adres: Güzelyurt Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Mor Menekşe Sitesi B1 Blok D:3-4 İstanbul / Esenyurt

Dumanlar İnşaat Projeler Haritası

Dumanlar İnşaat Projeleri

Dumanlar İnşaat Haberleri

  • Cadde Rezidans Proje Detayları
    Dumanlar İnşaat

    Cadde Rezidans Proje Detayları

    1550 metrekare alanda 10 katlı tek blok olarak kurulanCadde Rezidans,32 adet 110 metrekarelik 2+1 bağımsız konuttan oluşuyor.Güneşli’nin en işlek caddesi olan Mahmutbey Caddesi üzerinde yer alan Cadde...

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer