|   |  Dündar inşaat Firması
Dündar inşaat

Dündar inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Dündar inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Dündar inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dündar inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dündar inşaat Hakkında

Kurumsal Vizyonu:
Sürekli gelişime ve iyileştirmeye açık yönetim felsefemizle, vizyoner liderliği ön plana alarak iç ve dış müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, bu çerçevede dünya standartlarında yapı projeleri üretmek ve bu projelerdeki çalışmaları sürekli geliştirerek ilklere imza atmak kurumsal vizyonumuzdur. 

Kurumsal Misyonu:
Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, yapı sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişmelere paralel bilgi girişini sağlamak ve kuruma giren bilgileri çalışanlarımızla, taşeronlarımızla, tedarikçilerimizle ve toplumla paylaşmak kurumsal misyonumuzdur. 

Kalite Politikası:
Planlayıp dokümante ettiğimiz tüm yönetim ve üretim sistemlerini etkin bir şekilde uygulamak, kontrol etmek, olabilecek tüm hata ve uygunsuzluklara en kısa sürede müdahale ederek kurumsal verimlilik ve performansımızın sürekliliğini sağlamak, bu doğrultuda müşteri memnuniyetini artırarak hedeflerimizi gerçekleştirmek kalite politikamızdır. 

Tel: 0216 385 0385
Fax: 0216 385 7781
Email: info@dundaras.com.tr
Adres: Prof. Dr. Hulusi Behçet Caddesi KöşkNo:4 Caddebostan İstanbul / Kadiköy

Dündar inşaat Projeler Haritası

Dündar inşaat Projeleri

Dündar inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.