|   |   |  Dünyanın prestijli projelerinde ODE yalıtım imzası

Dünyanın prestijli projelerinde ODE yalıtım imzası

Yalıtım sektöründe global bir marka olma hedefiyle ilerleyen ve 4 bini aşkın çeşitten oluşan ürün yelpazesiyle faaliyet gösteren ODE Yalıtım, Katar’dan Nijerya’ya dünyanın birçok ülkesindeki prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Dünyanın prestijli projelerinde ODE yalıtım imzası

ODE Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi Ozan Turan, 2019’da bu sayıyı daha da artırmayı hedeflediklerini belirtti.

Global bir marka olma hedefiyle faaliyet gösteren ODE Yalıtım’ın Çorlu ve Eskişehir tesislerindeki bantlardan çıkan ürünleri 5 kıtaya ihraç ediliyor; Katar’dan Portekiz ve Kazakistan’a, Pakistan’dan Nijerya ve Azerbaycan’a birçok ülkede prestijli projelerde tercih ediliyor.

Ozan Turan: “2018’de yurtdışı projelerde vites yükselttik”  

ODE Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi Ozan Turan, 2018’de çok önemli uluslararası projelerde yer aldıklarını belirterek, “Bu anlamda 2018 yılı bizim yurtdışındaki prestijli projelerde yer alma konusunda vites yükselttiğimiz bir yıl oldu. Portekizli dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun, doğduğu Madeira adasında ziyarete açılan CR7 Müzesi’nin yanı sıra; Lübnan’daki Tower 44 Gökdeleni, Cascade Mall Alışveriş Merkezi, Chebab Marine Yat Showroom’u ile ülkenin ilk ulusal bankası olan FNB’nin genel merkezinde ODE ürünleri tercih edildi. Azerbaycan’ın en prestijli AVM’si olarak dikkat çeken Caspian Waterfront Mall’da ise ODE Starflex camyünü ürünleriyle yer aldık. Sydney Opera Binası'nın geometrik şekli ile Azerbaycan’ın ambleminden esinlenilerek tasarlanan ve Azerbaycan'ın önemli eğlence mekanlarından biri olarak Bakü’de yükselen Caspian Waterfront Mall’da yine ODE ürünleri kullanıldı. Ek olarak, Cezayir’in zengin ve iş odaklı şehri Setif’de hizmete açılan ve 192 odalı Mariott Otel Zincirleri tarafından işletilen Park Mall Setif&Courtyard Mariott Cezayir’in yalıtımında da ODE Starflex, ODE R-Flex, ODE Rockflex ve ODE Ductflex ürünlerimiz kullanıldı. Fas’ın, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan turistik kentlerinden Marakeş’in genişletilen havaalanının yalıtımında da yine bizim imzamız var. Diğer yandan, 2019 yaz aylarında hizmete girecek olan Roma’daki Maximo alışveriş merkezinin 5 bin metrekarelik havalandırma kanalında ODE R-Flex PRM levha ve boru ürünlerimiz kullanıldı. Milan yakınlarında Arese bölgesindeki ‘Il Centro’ alışveriş merkezinin ısıtma kanallarının yalıtımında ODE R-Flex PRM ürünleri kullanıldı. Bizi en heyecanlandıran projelerden biri de yine Portekiz’in Madeira Adası’nda yeniden inşa edilen Savoy Royal Hotel’de ODE Starflex Eco Akustik ürünlerimizin kullanılması oldu. 174 odalı otel, Atlas Okyanusu’ndaki ayrıcalıklı konumuyla büyük beğeni topluyor.”

Katar ve Kazakistan’da da yer alıyor

2022 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak Katar’ın Lusail kentinde inşası devam eden Place Vendôme projesinde de ODE uzmanlığı ve kalitesinin tercih edildiğini aktaran Turan, 2019’da bitirilmesi hedeflenen projenin, yaklaşık 1,25 milyar dolar yatırım değeri taşıdığını söyledi.  “ODE kalitesine güvenen ülkelerden biri de Orta Asya’nın yükselen ekonomilerinden Kazakistan” diyen Turan, şöyle konuştu: “Ülkede yapımı süren iki büyük projede yer alıyoruz. Bunlardan başkent Astana’da yükselen Talan Towers’ta, ofisler, konut alanları ve birinci sınıf bir otel bulunuyor. Bu prestijli komplekste alüminyum folyo kaplı camyünü levhamız ODE Starflex Board ve alüminyum folyo kaplı camyünü borumuz ODE Starflex Pipe ürünlerimiz kullanıldı. Rönesans İnşaat’ın yapımını üstlendiği bu projede yer alan otel, Ritz Carlton tarafından işletilecek. Astana’da hizmete giren tren garı projesinde ise ODE’nin Star-Flex Prefabrik Boru AFK, Starflex Levha AFK, ODE R-Flex Boru ürünleri tercih edildi.”

“2019, ihracata ve yer aldığımız proje sayısını artırmaya odaklanacağımız bir yıl olacak”

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki Merit Cove Casino’nun inşaatında, esnek kanal yalıtım malzemesi olan ODE R-Flex’in kullanıldığını da kaydeden Turan, “Katar’dan sonra dünyanın en zengin ülkesi sayılan Brunei’deki Western Foods Packaging Yağ Fabrikası; Nijerya Lagos’da yer alan Murtala Muhammed Uluslararası Havalimanı’nın yeni terminal binası; Pakistan’daki Lahor Turuncu Hat Metro Projesi de yer aldığımız diğer projeler arasında” dedi. ODE olarak yalıtım sektöründe faaliyetlerini Türkiye’den çıkan global bir marka olma hedefiyle sürdürdüklerinin altını çizen Turan, “Türkiye’de 4 binden fazla ürün çeşidiyle sektörünün en büyük oyuncuları arasında yer alan ODE olarak, yurtdışı pazarlama faaliyetlerimizi tüm hızıyla sürdürüyoruz. 2019 bu anlamıyla yer aldığımız proje sayısını hızla artırmaya odaklanacağımız bir yıl olacak. Hedefimiz, 2018 yılında imza attığımız proje sayısını 2019’da daha da yükseltmek” diye konuştu.

 

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi
  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

  Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

 • BOSS4 Gayrimenkul projelerini Körfez Bölgesi’ne tanıttı
  BOSS4 Gayrimenkul projelerini Körfez Bölgesi’ne tanıttı

  BOSS4 Gayrimenkul, Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşen IREXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katıldı. Şirket fuar kapsamında bu yıl anahtar teslimini gerçekleştireceği ve hayata geçireceği yeni projelerini Körfez ülkelerindeki yatırımcılara tanıttı.

 • Tekfen İnşaat Katar’da Dünya Kupasının Yollarını Açıyor
  Tekfen İnşaat Katar’da Dünya Kupasının Yollarını Açıyor

  Tekfen İnşaat’ın yapımını üstlendiği ve şirketin tek seferde imzaladığı en büyük sözleşme olarak dikkat çeken Katar Al Khor Expressway’in, ana yol ve 3 kavşağı Katar Başbakanı Abdullah Bin Nasser Bin Khalifa Al Thani tarafından açıldı.

 • Ege Yapı’dan, tescilli yapılar için kılavuz 
  Ege Yapı’dan, tescilli yapılar için kılavuz 

  Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, köklü tarihi geçmişiyle çok zengin kültürel mirasa sahip ülkemizin, kültür varlıklarına ve tarihi eserlerine sahip çıkılması ve korunması amacıyla bu tür yapı sahiplerine çok kıymetli, yol gösterici bir kaynak olacak “Tescilli Yapılar İçin Kılavuz” hazırladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.