|   | 
Durak Plus Gayrimenkul

Durak Plus Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Durak Plus Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Durak Plus Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Durak Plus Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Durak Plus Gayrimenkul Hakkında

Felsefemiz

Günümüzde Türkiye’de konut pazarı çift haneli bir büyüme içinde. Gerek yurtiçi merkezli, gerekse yurtdışı bağlantılı olarak; yeni inşaat/gayrimenkul geliştirme projeleri ve yapılandırma çalışmaları büyük bir hızla hayata geçiyor.
 
Bunun yanı sıra insanlar artık daha yaşanabilir, daha organik ve daha işlevsel alanlara ihtiyaç duyuyor. İnsanın doğayla olan bağını koparmadan yaşamını sürdürebileceği, mimari ve konumsal yenilikçilik sağlayan projeler üretmek gerekiyor.
 
Durak Yatırım Grup olarak kurduğumuz ilk şirket olan ve 30 yılı aşkın köklü deneyimiyle sektörüne yön veren büyük şirketler arasında yer alan Durak Tekstil ile “en ihtiyaç duyulan hizmeti, en iyi kaliteyle” sunmayı gelenek haline getirdik. Şimdi de Durak Plus Gayrimenkul A.Ş. önderliğinde inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren, vizyoner bir proje olan West Wall’u başarıyla tamamladık.
 
İnşaat sektörünün geneline baktığımızda; henüz keşfedilmemiş bir yaşam alanına imza atmak ve bunu gerçekleştirirken hep sahip olduğumuz ”insan ve doğa” odak noktamızı projenin temeline koymak en büyük farkımız ve artımız oldu. Bu minvalde, Durak Plus Gayrimenkul A.Ş.’nin markalı ilk gayrimenkul girişimi ve İstanbul’un tek marinalı villa projesi olan West Wall Marina Villaları’nı hayata geçirmiş olmak, benim ve ekibim için büyük bir önem taşıyor.
 
Hali hazırda Beylikdüzü’nde bulunan 13 dönüm arsamızı da bu hedefler çerçevesinde değerlendireceğiz. Bu doğrultuda 2 adet gayrimenkul projemiz daha yola çıkmaya hazırlanıyor. Bu projelerin konut ve ticari alanı olan projeler olması planlanıyor. İnsan ve doğa odaklı vizyonumuz ışığında, yatırımlarımızdan birini de kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde değerlendireceğiz.
 
İnşaat sektörüne attığımız güçlü ve ses getiren adımlarımızın yanı sıra, tekstilden asla vazgeçmeyeceğiz ve yatırımlarımıza hızla devam edeceğiz. Her şeyden önce Durak Yatırım Grup olarak kurduğumuz ve başarı tohumlarını attığımız ilk şirket olan Durak Tekstil dolayısıyla, tekstil sektörüne olan tutkumuz ve vefa borcumuz hep devam edecek.
 
Yönetim Kurulu Başkanı
Durak Plus Gayrimenkul A.Ş.
Fırat Muşlu
 
Hakkımızda
İnşaat sektörüne artı bir değer, yeni bir vizyon katmak için kurulan Durak Plus Gayrimenkul A.Ş., insana değer veren gayrimenkul projeleri geliştirme hedefiyle hareket ediyor.
 
Bünyesindeki Batı Duvarı Yapıları A.Ş. ile West Wall Marina Villaları’nı hayata geçiren Durak Plus Gayrimenkul A.Ş., çeşitli konut projelerinin yanı sıra; kentsel dönüşüm ve ofis alanlarında inşaat sektöründe ses getirecek büyük hedeflerle yatırımlarını sürdürmeyi planlıyor.
 
Durak Yatırım Grubu’nun iş dünyasındaki köklü deneyimi ve gücüyle büyüyen Durak Plus Gayrimenkul A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı genç iş adamı Fırat Muşlu yapıyor.
 
Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz
En vazgeçilmez politikamız olan “insan yaşamına ve doğaya değer” ilkelerimiz doğrultusunda, toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, yenilikçi projelerle toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmek ve doğaya zarar vermeden arazi üzerindeki en iyi kullanım modelini geliştirerek, estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak projeler oluşturmaktır.
 
Misyonumuz
İnsan sağlığını ve çevreyi korumaktan asla vaz geçmeyen bir bakış açısıyla, yeri geldiğinde uluslararası işbirlikleriyle üretim potansiyelimizi ve dünya görüşümüzü pekiştirerek, kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan güçlü ekip iletişimimiz ışığında inşaat konusunda Türkiye’ye verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamaktır.

Tel: 0212 850 2555
Fax: 0212 850 2500
Email: info@durakpg.com
Adres: Yakuplu Marmara Mahallesi Ulusum Caddesi No:28 West Wall Marina Villaları İstanbul / Beylikdüzü

Durak Plus Gayrimenkul Projeler Haritası

Durak Plus Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer