|   |  Durukan Yapı Firması
Durukan Yapı

Durukan Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

Durukan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Durukan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Durukan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Durukan Yapı Hakkında

Hakkımızda

Durukan Yapı'yı Tanıyın

İnsan doğasına uyumlu mekânların sırrı ‘yatay mimari’de... 

İnsanın doğaya bağımlılığı çağlar önce fark edilmiş; bilim, sanat ve felsefe dünyasının duayenleri tarafından araştırma konusu yapılmıştır. Doğal çevreden ilham alabilmiş medeniyetlerle modern mimarların özgün mekânlar kurabildikleri tespit edilmiştir. Bu nedenle yaşam alanı olarak insan psikolojisi üzerinde olumsuz etki bırakan çok katlı gökdelenler yerine, yatay mimari ile inşa edilmiş ferah ve iç açıcı mekânlar tercih etmek gerekiyor. Yani insan doğasına uyumlu mekânların sırrı ‘yatay mimari’de gizli.

Yapı sektöründe 1980 yılından bu yana gerçekleştirdiği pek çok proje ile yüzlerce aileye yeni, modern ve konforlu yaşam alanı sunan Erdem İnşaat, yılların birikimini Durukan Yapı ile farklı bir kulvara taşıdı. Misyonu, yatay mimari ile insan doğasına uyumlu mekânlar inşa ederek sektöre yepyeni bir vizyon kazandırmak. Bu anlamda tecrübe ve deneyimini yatay mimari alanında hayata geçiren Durukan Yapı, doğal ortamların ruhundan ilham alarak tasarladığı yapılarla farklı alternatifler sunuyor. Hacim, ışık, renk, koku ve doku gibi olgular açısından zengin doğal ortamların özel bir ’ruh’a sahip olduğu biliniyor. Doğayla bütünleşik bir yaşama adım atarak kentsel ortama ait ’bildik’ mekân kavramının dışına çıkacaksınız.

Durukan Yapı, sizin için kurduğu yeni yaşam alanları ile hem sıcak bir yuvanın hazzını yaşatacak hem de özgün yerlerin ‘ruhu’nu algılama fırsatı verecek.

Telefon: 0322 233 0687
Fax: 0530 096 3815
Email: info@durukanyapi.com
Adres: Mahfesığmaz Mah. Adnan Kahveci Blv. Tekdal Apt. 13/2 - Çukurova / ADANA

Durukan Yapı Projeler Haritası

Durukan Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.