|   |  Duygu Mühendislik İnşaat Firması
Duygu Mühendislik İnşaat

Duygu Mühendislik İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Duygu Mühendislik İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Duygu Mühendislik İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Duygu Mühendislik İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Duygu Mühendislik İnşaat Hakkında

DUYGU Mühendislik İnşaat firması faaliyetlerine 1994 yılında Kayseri’de başlamıştır. Altyapıda yol, sulama kanalı, gölet, üstyapıda kamu bina taahhüt işleri ile özel sektördeki konut inşaat yatırımlarını günümüze kadar sürdüren firma, birçok askeri tesis inşaat projesine de imza atarak Türk Silahlı Kuvvetlerine de başarı ile hizmet etmiştir. Konut alanında, yapı kooperatifçiliği ile başladığı konut üretimine özellikle büyükşehirlerde lüks konut, iş ve alışveriş merkezleri projeleri geliştirerek devam etmiştir. 

DUYGU Mühendislik İnşaat, yürütmekte olduğu tüm faaliyetlerinde, yürürlükteki kanun ve mevzuatlar çerçevesinde hareket etmekte, devlete ve topluma karşı sorumluluğunun bilinci ile iş ve istihdam yaratarak hizmet vermeye devam etmektedir. 

Deneyimlerini ve birikimlerini, inşaat alanındaki yatırımları ve taahhütleri ile devam ettiren DUYGU Mühendislik İnşaat, tüm faaliyetlerinde kaliteden ödün vermeden özveri ile çalışmalarına devam edecek olup, bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekip, ekipman ve personel kadrolarıyla ülkemize kendi alanında daha fazla katkıda bulunmak için tüm gücü ile çalışacaktır.
DUYGU Mühendislik İnşaat firmasının kalite politikası; tüm faaliyetlerimizin müşterilerimize yüksek kaliteli, uygun maliyetli ve güvenilir iş ve hizmetler sunulması amacı ile yürütülmesi ve bu faaliyetlerin sürekli olarak geliştirilmesidir.

Kalite politikamız, TS EN ISO 9001:2000 standartlarına uygun olarak tüm birimlerimizde uygulanmakta olup, şirketimiz ISO9001 kalite belgesine sahiptir.

Faaliyette bulunduğumuz inşaat alanında, tüm resmi ve özel standartlara, sözleşmelere uygun çalışılması ve taahhütlerin yerine getirilmesi yanında, çalışanlarımız kalite felfesinden ödün vermeden, kalite odaklı bir düşünce yapısına sahip olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedirler.

Ulusal ve Uluslararası kalite gereksinimlerinin bilincinde olan şirketimiz tarafından verilen hizmetler, müşterilerimizin memnuniyetinin yanı sıra, DUYGU Mühendislik İnşaat firmasına duyulan güvenin giderek artmasını da sağlamaktadır. 
İş Sağlığı ve Güvenliği konusu, şirketimiz çalışanlarını ve çevremizde bulunan toplumu inşaat faaliyetlerimiz sırasında doğabilecek tehlikelere karşı korumak açısından önem ve öncelik verdiğimiz bir konudur. 

İnşaat çalışmalarımız sırasında gerekli tüm güvenlik tedbirlerini almak ve çalışanlarımızı bu konuda eğitmek suretiyle, sağlıklı yarınlara hep birlikte adım atabilmeyi hedeflemekteyiz.
Çalışmalarımızda, çevresel anlamda etki-tepki karşılaştırmasına büyük önem verilmekte ve buna bağlı olarak faaliyetlerimiz sırasında çevreye verilebilecek olası zararların engellenmesi hedeflenmektedir. 

Çevresel yönetim sistemlerini kullanarak, uygulamalarımızın çevreye olan etkisini öncelikli konular arasına almak, çevresel uygulamalarda örnek gösterilecek konuma gelmek ana amaçlarımız arasında yer almaktadır. 

Tel: 0312 285 3608
Fax: 0312 285 1577
Email: info@duygumuhendislik.com
Adres: Ufuk Üniversitesi caddesi, Farilya İş Merkezi, No:8/23 Çukurambar Ankara / Çankaya

Duygu Mühendislik İnşaat Projeler Haritası

Duygu Mühendislik İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.