|   |  E.Ö.Ç. Mimarlık Firması
E.Ö.Ç. Mimarlık

E.Ö.Ç. Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 1

E.Ö.Ç. Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, E.Ö.Ç. Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve E.Ö.Ç. Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

E.Ö.Ç. Mimarlık Hakkında

E.Ö.Ç. MİMARLIK şirketinin temelleri 2006 yılına kadar dayanmaktadır.

2006 yılından bugüne kadar kazanılan tecrübelerle birlikte  özelikle tasarım, uygulama ve proje yönetimi konularında kendini sürekli geliştiren bir grafik çizmiştir.

E.Ö.Ç. Mimarlık ’ın çalışmaları;

Tasarım,
Disiplinler arası koordinasyon,
Bütçe ve iş programı kontrolü,
Verimlilik esası
ve

Dalında en özgün, estetik ve yenilikçi tasarımlarla mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.
E.Ö.Ç. MİMARLIK , 2006 yılından bugüne kadar ulusal ve uluslararası alanda tasarım, uygulama ve proje yönetimi çalışmalarıyla yaklaşık 1.000.000 m2’den fazla konut, ticari, turizm ve eğitim projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Enerji etkin yapı tasarımı üzerinde çalışmaları bulunan şirket, aynı zamanda Rüzgar gücü, güneş ışıması ve dönüştürme teknikleri gibi çevresel enerji kaynaklarından yararlanan, kendine yeterli binaların  tasarımlarıyla ilgili çalışmalarda bulunan E.Ö.Ç. MİMARLIK “Akıllı Binalar” , “Yeşil Mimari” üzerinde çalışmaları bulunmaktadır.  Aynı zamanda binalar için enerji kimlik belgesini  Trabzon ve doğu Karadeniz bölgesinde vermeye yetkin ilk firma E.Ö.Ç. Mimarlık’tır.

E.Ö.Ç. Mimarlık Projeler Haritası

E.Ö.Ç. Mimarlık Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.