|   |  EA İnşaat Samsun Firması
EA İnşaat Samsun

EA İnşaat Samsun

  • Kuruluş Tarihi : 16 Mayıs 2007

  • Proje Sayısı : 1

EA İnşaat Samsun, konut, ofis ve residence projeleri, EA İnşaat Samsun hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve EA İnşaat Samsun ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

EA İnşaat Samsun Hakkında

E&A İnşaat (EA İnşaat)

E&A Uluslararası Yönetim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, 16 Mayıs 2007 tarihinde Samsun'da uluslararası firmalara danışmanlık amacıyla Ersan GÜNDEM ve Ahmet YAŞAR tarafından kurulmuştur. Firmamız, ABD'de Pace America, Inc. adı altında tüketici elektroniği alanında faaliyet göstermiş ve daha sonra da İngiltere ile Almanya'da şubeler açarak büyümüştür.

2012 yılında Samsun'da inşaat sektöründe yeni faaliyetlerine başlamış ve ilk projesini Canik/Samsun'da 10 ay gibi çok kısa bir sürede tamamlamış ve tüm projenin satışını 5 ay gibi kısa bir sürede gerçekleştirmiştir. 2013 yılında Piazza Alışveriş Merkezi'ndeki McDonald’s şubesini bünyesine katmıştır.

E&A İnşaat Samsun Atakum’da 42 Dairelik Vega Evleri Projesine Mart 2014’te başlamış ve Haziran 2015 çevre düzenlemeleri dahil bitirmiş. Dairelerin %90’I tüm inşaat bitmeden tükenmiştir.

E&A İnşaat, ortaklarının geçmiş yıllardaki başarılı çalışmalarından faydalanarak, Samsun'da inşaat sektöründe konut ihtiyacını karşılayabilmek, kaliteyi ve kullanıcı memnuniyetini daha ileri seviyelere taşıyabilmek hedefiyle bu sektöre adım atmış genç bir firmadır. Diğer sektörlerde ve yurt dışında edindiğimiz tecrübeleri, günümüz modern mimarisinin bizlere sunduğu imkanlarla birleştirerek, kalıcı ve kaliteli eserler vermek niyeti ve azmiyle hızla amacına ulaşmak için yol almaktadır.

EA İnşaat Samsun Projeler Haritası

EA İnşaat Samsun Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.