|   |  EBS Çat Yapı Firması
EBS Çat Yapı

EBS Çat Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 1

EBS Çat Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, EBS Çat Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve EBS Çat Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

EBS Çat Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA
1984 yılında hizmete başlayan EBS ÇAT YAPI A.Ş. 34 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlayarak özellikle Mersin bölgesindeki yoğun çalışmalarıyla inşaat sektöründe öncü firma olmuştur. Geçmişten günümüze kadar birçok projeye imza atarak 500’den fazla konut üretimi yapmıştır ve müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Tüm projelerinde özenle hazırlık yapmış bu hazırlığın olumlu dönüşlerini, projelerine çok talep olmasından ve hızla yaptığı satışlardan almıştır. Tüm projelerinde, günümüz dünyasının hızla gelişen ve değişen beklentilerini karşılayan en doğru çözümleri üretmiş ve bu şekilde sektöre vizyon kazandıran çözüm anahtarı olmuştur.

EBS ÇAT YAPI olarak, bugüne kadar yaşam alanları oluştururken dikkate aldığımız ve ilke edindiğimiz, “Mutluluk Bu ÇAT' ı Altında” felsefemizi, değerlerimizi ve bilgi birikimimizi başarı ile yaptığımız bütün yapılarımıza özenle ve titizlikle taşıdık. İlk günkü heyecan ve inançla sizlere en sağlıklı yaşam alanları hazırlamayı hedefledik. EBS ÇAT YAPI’ ya göre, mekânın ve yaşam alanlarının fiziksel özellikleriyle kültürel donanım bir bütün olarak ele alınmalıdır. Arzumuz, bir yaşam alanı olarak satın alacağınız evinizin sadece temel gereksinimlerinizi karşılandığı bir yer olarak kalması değil, eğlendiğiniz, dinlendiğimiz, enerji depolayarak, yeniden üretkenlik kazandığınız, güvenle-huzurla yaşayabildiğiniz bir mekân olmasıdır. Bu nedenle insanlarla iletişime, yeni fikirleri denemeye, mekânsal yeterliliğe ve kalıcı olana odaklanıyoruz.             

Tüm bu nedenler ile bizler EBS ÇAT YAPI olarak geçici değil kalıcı eserler oluşturmak için çalışıyor, yıllar boyunca kazandığımız yüzlerce müşterilerimiz gibi sizleri de “Mutluluk Bu ÇAT' ı Altında” felsefemize ortak olmanızı diliyoruz.

Telefon: 0324 502 8491
Gsm: 0532 766 2446
Email: info@ebscatyapi.com
Adres: Menteş Mah. Nevit Kodallı Cad. No 48/2D Yenişehir / MERSİN

EBS Çat Yapı Projeler Haritası

EBS Çat Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.