|   |   |  Edirne Uzunköprü’de 60 konutun hak sahipleri belirlendi

Edirne Uzunköprü’de 60 konutun hak sahipleri belirlendi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından (TOKİ) Edirne Uzunköprü’de inşası devam eden 60 konutun hak sahipleri gerçekleştirilen kura ile belirlendi.

Edirne Uzunköprü’de 60 konutun hak sahipleri belirlendi

Kura töreni 31 Ocak 2019, Perşembe günü Uzunköprü Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirildi.

Alt gelir grubuna yönelik geliştirilen konutlar, yatay mimari anlayışıyla zemin+4 olarak 2+1 planında inşa ediliyor.

Yöresel ve modern mimarinin izlerini taşıyan Uzunköprü konutları 457 TL’den başlayan taksitlerle %12, %15 peşinat ve 180, 240 ay vade seçenekleri ile satışa sunuldu.

Tasarımda geleneksel ve modern mimari sentezlendi. Cephelerde estetik ve zengin görünüm açısından zemin kat seviyesinde yöresel taş kaplamalar, balkon ve pencerelerde dekoratif ferforje korkuluklar, söveler, payandalar, kullanıldı.

Yatay mimari anlayışıyla inşa edilen Uzunköprü projesinde; milletimizin en temel özelliği ve arayışı olan dayanışma ve komşuluk kültürüne imkân tanıyan “mahalle konsepti” hayata geçecek.

Toki Haberleri

Etiketler

Toki Kategorisindeki diğer haberler

 • Kars’a kentsel dönüşüm kapsamında 366 konut yapılacak
  Kars’a kentsel dönüşüm kapsamında 366 konut yapılacak

  Kentsel dönüşüm projeleriyle bölgelerin yaşam kalitesini yükseltip şehirlere değer katan projeler üreten Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kars Merkez ikinci etapta yapacağı kentsel dönüşüm ve gelişim projesinin ihalesini gerçekleştirdi.

 • TOKİ’den 30 ile 41 millet bahçesi
  TOKİ’den 30 ile 41 millet bahçesi

  30 ilde 7 milyon 350 bin metrekarelik alanda 41 millet bahçesinin yapım çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen TOKİ Başkanı Ömer Bulut, “Millet bahçeleri projelerimizle gelecek nesillerimizin daha yeşil ortamlarda yaşamasına imkân sağlayacağız.” dedi

 • Tuzla'da 160 konutun hak sahipleri belirlendi
  Tuzla'da 160 konutun hak sahipleri belirlendi

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından (TOKİ) İstanbul Tuzla’da “Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ”kapsamında inşa edilen 160 konutun konut belirleme kurası gerçekleşti.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.