|   |  Ediz inşaat Firması
Ediz inşaat

Ediz inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 3

Ediz inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ediz inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ediz inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ediz inşaat Hakkında

Kurumsal

2001 yılında müteahhitlik mesleğine başlayan Ediz Karagülle kısa sürede kurarak binlerce kişiyi ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sosyal  yaşam konutları yaparak hızla büyüyen şirketimiz Dayanıklı, Kaliteli,  Teknolojik ve Güvenli yaşam alanlarını sağlam mühendis ve idari personel  kadrosuyla ev sahibi olmaktan daha fazlasını sunuyor.
 
Kalite bilincini yayarak, bölge ekonomisine katkıda  bulunmak, Müşteri ihtiyaçlarını belirleme  ve bu ihtiyaçlara yönelik uygun projeler yaparak beklentileri karşılamak, Müşteri  ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak, Yeni yaşam biçimi sunarak konut  gibi kalıcı değerler üreten şirketimizde güvenilirliği birinci öncelik yapmak, Her zaman yeniliğe açık, en son  teknolojileri takip edip uygulayarak yenilikçi duruşumuzu sektöre örnek olacak  şekilde ileriye taşımak, Yapılanmamız, hedef ve  stratejilerimiz müşteri odaklı olup, en önemli öz varlıklarımız arasında  bulundurmak,  Yasal şartlara ve standartlara  uygun zamanında ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ile müşteri ihtiyaçlarını  karşılamayı kalite politikası olarak benimsemiştir.
 
Kaliteden  ödün vermeden kente yeni yaşam alanları kazandırarak, modern mimari anlayış ve  akılcı mühendislik çözümleriyle toplumsal yaşam standartlarını oluşturmaktır.
 
Geçmişten gelen sağlam, kaliteli ve güvenilir çalışma  anlayışımızla bölgesel ve ulusal platforma aynı duyarlılıkla sürekli iyileşen  kalite politikası ile sektöre yön vermeye ve ülkenin sayılı inşaat firmaları arasına  girmeyi hedeflemekteyiz.

Tel: 0342 325 1717
Fax: 0342 325 1724
Email: ediz@edizinsaat.com
Adres: Gazimuhtar Paşa Mücahitler Mah. 9 Nolu Cadde No:14 Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat:11 No:96 Gaziantep / Şehitkamil

Ediz inşaat Projeler Haritası

Ediz inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.