|   |  Efektif Gayrimenkul Firması
Efektif Gayrimenkul

Efektif Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Efektif Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Efektif Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Efektif Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Efektif Gayrimenkul Hakkında

Hakkımızda

Türkiye’de gayrimenkul sektörü, gelişen ekonomik rakamlar paralelinde değişen nüfus faktörlerinin de etkisiyle önemi korumaktadır.  

Uzun yıllar sanayide kazandığı bilgi birikimini, gayrimenkul sektörüne aktarmayı hedefleyen Efesan Grup, Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’nin tüm faaliyetlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutmaktadır. Efektif Gayrimenkul, “sıfır hata” hedefi ve kaliteye odaklı projeleri ile toplumdaki güvenini artırarak gayrimenkul geliştirme sektörünün önemli firmalarından biri olma amacıyla hareket etmektedir.

İstanbul Kağıthane’de geliştirdiği, dünyaca ünlü Mimar Han Tümertekin imzalı “Blox Haliç” konut projesinin birinci (3 blok, 62 daire) ve ikinci etabının (4 blok, 92 daire) teslimlerini tamamlayan Efektif Gayrimenkul,Blox Haliç’in konut projesi çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca İstanbul Ömerli’de projesiyle sektöre hareketlilik getirecek villa yapıları için arsa, proje geliştirme ve araştırma çalışmaları yürütülmektedir.

Efektif Gayrimenkul, yatırımın bir uzmanlık alanı olduğunu bilerek, araştırma ve proje hazırlıklarını bu doğrultuda yapmaktadır. Sektörün "en iyileriyle" çalışarak en kaliteliyi en uygun fiyatla yaptırmayı başarabilmek ve müşterilerine prim yaptıracak yatırımlar sağlamak  Efektif Gayrimenkul’ün konusundaki uzmanlığının önemli bir göstergesidir.

Kurumsal Yapı

VİZYONUMUZ
Konusunda uzman insan kaynağı ve güçlü organizasyon yapımızla, günün ihtiyaçlarına ve teknolojinin gereklerine uygun çevre ve insan odaklı projelerle tercih edilen inşaat firması olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
Mesleki ahlak ve disipline bağlı olarak, tasarımda, üretimde, iş yönetiminde, müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza karşı şeffaf bir yaklaşımla, ülkemiz için değer yaratan bir anlayış oluşturmaktır. 
 
KURUM KÜLTÜRÜ VE DEĞERLERİMİZ
 
Efesan Grup’un kurum kültürü, kurulduğu günden bu yana gelişerek çalışanlarının kattığı yeni değerlerle günümüzdeki halini almıştır.
İnandığımız ve bize daima yol gösteren temel değerlerimiz ve çalışma şeklimizi belirleyen iş ilkelerimiz şunlardır;
 
Saygı ve Bağlılık
İşimizi en doğru şekilde, gönülden sahiplenerek yapıyoruz. Tüm ilişkilerimizi saygı ve sevgi çerçevesinde kuruyoruz, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli birliktelikler oluşturuyoruz. Tutarlıyız, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiriyoruz.
 
"Biz" Olmak
Farkı yaratan insandır. İşini seven, yetenekli ve vizyon sahibi bir grup olarak yaptığımız işlerde fark yaratıyoruz. Paylaştıkça büyüyeceğimize inanıyor, kurumlarımızın gerçek sahibinin çalışan herkes olduğunu bilerek daha verimli ve daha üretken olabiliyoruz. Birbirimizin uzmanlığına saygı gösteriyor ve birbirimize güveniyoruz. Grup olarak elde edilen başarı da, bireysel başarılar da, hepimizin başarısıdır düşüncesiyle “biz bir aileyiz” bilinciyle çalışıyoruz. Tedarikçilerimizi, ürün ve hizmet ürettiğimiz müşterilerimizi de “biz” anlayışıyla aileden kabul ediyoruz.
 
Sürdürülebilir Büyüme
Değişime uyum sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz. Yaptığımız en iyi işleri yapmaya devam ederken, sektörleri sürekli takip ediyor, yeni pazarlar ve ürünlerle büyümeye devam ediyoruz.
 
AR-GE 
Müşterilerimizin ve dahil olduğumuz sektörlerin ihtiyaçlarını göz önüne aldığımızda, ürettiğimiz ürünün ve hizmetlerin var olanlardan daha iyi olması için, devamlı araştırma yapıyoruz. Eğitimler ve sürekli gelişme sayesinde müşterilerimize yeni ve akılcı olanaklar sunuyoruz.
 
İnovasyon 
Yeni fikirlere ve farklı bakış açılarına açığız, değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliyoruz. Değişimin gücüne inanıyoruz. 
 
Sosyal Sorumluluk
Birbirimize, topluma ve çevreye karşı duyarlıyız. Bu konuda müşterilerimizi, tedarikçilerimizi de bilgilendiriyor, yasal mevzuatlara uyuyoruz.

Strateji ve Hedefler

Kurumsal Stratejimiz
Kurumsal stratejimiz, güvenliğin ve konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu kaliteli ve çağdaş konutlar ve yapılar üretmek, yeşile ve doğaya azami saygıyla yaklaşılan projeler yaratmak için sektörün "en iyileriyle" sinerji yaratan ortak çalışmalar yaparak, bunları en iyi fırsatlarla tüketiciye sunmak ve sektörün lider firmalarından biri olmaktır.

 

Hedeflerimiz
Efektif Gayrimenkul Geliştirme Ve Yatırım A.Ş.'nın hedefleri arasında “Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı” olmak ve getiri potansiyeli yüksek emlaklara, emlaka dayalı projelere yatırım yapmak, portföyündeki emlaklardan kira geliri elde etmek ve bu şekilde kira ve alım satım kazançları yoluyla emlakların yüksek gelirine ulaşmaktır.

Amacımız konut projeleri dışında, turistik projeler, alışveriş merkezleri, depolama alanları, teknolojik binalar, özel antrepolar yapmak ve hayata geçirmek, çok ve sıradan iş yaparak hızla büyümek yerine, kaliteli ve ses getiren projelerle efektif çalışmaya özen göstererek sağlıklı büyümektir.

Kalite ve Çevre Politikalarımız

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Efesan Grup’un kalite politikası; en üst düzeyde ürün ve hizmet, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, iş sağlığı ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Kurumumuz bu kalite anlayışını dahil olduğu sektörlerin her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

ÜRÜN ve HİZMET KALİTESİ: Dahil olduğumuz tüm sektörlerde ürünlerimizin ve sunduğumuz hizmetlerin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizin ve çalışanlarımızın öncelikli hedefidir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Müşteri tanımının hem iç hem dış müşterileri kapsadığının bilincinden hareketle, istek ve ihtiyaçları, beklentilerinin de üzerinde karşılamak üzere, uzun araştırmalar sonucu güvenilir ürünler geliştirip üretmek ve dahil olduğumuz sektörlerde kaliteli hizmet vermek tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ: Müşteri memnuniyetinin gerçek temelinin "çalışan memnuniyeti" olduğunun farkındalığıyla, Efesan Grup’un tüm çalışanlarının kişisel ve mesleki eğitimlerine destek vererek, huzurlu ve yeteneklerin geliştirilebildiği bir çalışma ortamı sağlamaktayız.

TEKNOLOJİ TAKİBİ: Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi takip etmekte ve bu anlayışı tüm birimlerimize uyarlamaktayız.

EĞİTİM VE TAKIM RUHU: Takım ruhu ve eğitimi her kademede ön planda tutarak,organizasyonel ve yapısal anlamda destek ve dayanışma içinde faaliyet göstermekteyiz.

SÜREKLİ GELİŞİM: Yeni çağın gerekliliklerini yakından takip ederek, hizmet anlayışını ve üretim hedeflerini değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapıyı yenileyerek gelişmeye devam etmekteyiz.

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevre konusunda doğabilecek olumsuz durumların giderilmesinde iş dünyasına, özellikle sanayi kuruluşlarına büyük sorumluluklar düşmektedir.

Efesan Grup Firmaları bu büyük sorumluğunun bilincindedir. Kurumumuz çevresel sorunlara karşı alınacak tedbirleri birincil öncelikleri arasında kabul etmekte, konuyla ilgili ilke ve taahhütleri yerine getirmektedir.

Bunları konu başlıkları altında şöyle sıralamak mümkündür :

1. Çevreyi etkileyen faaliyetlerin güncel  mevzuat ve yönetmeliklere göre yürütülmesi.

Yasal mevzuatlara uyum, tüm Efesan Grup çalışanlarının katılımıyla yerine getirilmektedir. Mevzuatlardaki değişiklikler, proses, faaliyet, ekipman ve ürünlerin gelecekteki uygunluklarının planlanması takip edilmektedir. Bunun için “Temiz Üretim Teknolojileri” -BAT-Best Available Techniques- çalışmaları yapılmaktadır.
Efesan Grup, yerel çevre mevzuat ve yönetmeliklere uymanın yanı sıra, AB Reach Tüzüğünü ve BM Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni de kabul ederek uyum göstermekte olup, tedarikçilerinin de uyum sağlaması için bilgilendirmeler yapmaktadır.

2. Çevresel risklerin proaktif yaklaşımla önlenmesi.

Verimliliğe odaklı  riskleri proaktif yaklaşımla tespit ederek önleyici yaklaşımlar geliştiren Efesan Grup Firmaları, faaliyetleri neticesinde çevresel riskler oluşturabilecek durumların meydana gelmemesine yönelik tedbirler almaktadır. 

3. Kaynaklarımızın verimli kullanılmasını sağlamak.

Efesan Grup Firmaları, kaynakların ve enerjinin verimli kullanımını öncelikli olarak ele almaktadır. Kurumumuz, doğal kaynaklar, hammadde, yardımcı malzemeler ve enerjinin akılcı kullanımı ile, doğal kaynakları korumayı, bu kaynakları en verimli şekilde kullanmayı kendisine amaç edinmiştir.  Efesan Grup Firmaları, atıkları mümkün olduğunca kaynağında azaltma ve geri kazanma konusunda ciddi çalışmalar yapmaktadır.

4. Mal ve hizmet aldığımız tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızı bilinçlendirmek.

Kurumumuz, yüksek bilgi seviyesi ve bilince sahip toplumlar ile çevresel sorunların en aza indirilebileceğinin bilincindedir. Bu sebeple tüm çalışanlarının çevre bilincini arttırıcı bilgilendirilmeleri konusunda çalışmalar yapmaktadır. Efesan Grup Firmaları ayrıca çözüm ortaklarını, tedarikçilerini ve müşterilerini de çevrenin birer parçası görerek onları da çevre konusuyla ilgili bilinçlendirmektedir.

5. Acil durum planlaması yapmak ve iş sağlığı ve güvenliği konularında mümkün olan tüm önlemleri almak.

Kurumumuzda, tehlikelerin ve olası risklerin yaratabileceği durumlar karşısında can ve tesis güvenliğini korumak amacıyla, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi uygulanmaktadır.Tehlike ve olası riskler önceden belirlenerek, gerekli önlemler alınmakta ve doğabilecek kazalar minimize edilmektedir. Risk noktaları, teknolojik gelişme ve yeni yatırımlar kapsamında gözden geçirilerek revize edilmekte ve sürekliliği sağlanmaktadır.       

6. Tüm çalışanlarımızın katılımıyla çevre  kirliliğinin önlenmesi, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetiminin devamlı olarak  iyileştirmesi, geliştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanması.

Efesan Grup, yukarıda üzerine değinilen konular ışığında, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakabilmek amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Tel: 0212 288 7070
Fax: 0212 288 7078
Email: info@efektifgayrimenkul.com
Adres: Barbaros Bulvarı, Dr. Orhan Birman Iş Merkezi,No:149 Kat:3 34349 İstanbul / Beşiktaş

Efektif Gayrimenkul Projeler Haritası

Efektif Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.