|   |  Efitaş İnşaat Firması
Efitaş İnşaat

Efitaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1974

  • Proje Sayısı : 2

Efitaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Efitaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Efitaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Efitaş İnşaat Hakkında

Hakkımızda

1974 yılında İstanbul - Esenlerde Fethi Kaçan tarafından başlatılan inşaat imalatı İstanbul`un değişik semtlerinde devam etmiştir. 1999 Marmara depreminden sonra değişen inşaat anlayışına ayak uydurmak ve bir Türkiye şirketi olmak yolunda 2002 yılında profesyonelleşerek Koçanoğlu İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti adı ile Mustafa KAÇAN ve İsmail KAÇAN yönetiminde faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız çağın gerektirdiği malzeme ve insan gücünü yanına alarak, sektöründe kalite ve güven sloganıyla müşteri memnuniyetini birinci hedef kabul etmiştir.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen 30 yıllık süreçte hep aynı sektörde faaliyet göstermeye özen gösteren KOÇANOĞLU İNŞAAT, yeni yerinde EFİTAŞ İNŞAAT adı altında anahtar teslimi sanayi inşaatı yapımı, konut inşaatı yapımı, villa inşaatı yapımı, çelik konstrüksiyon inşaatı yapımı, mevcut yapıların güçlendirilmesi, çevre düzenleme ve peyzaj tasarımları konularında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Şirketimiz için kalite kavramı soyut ve içi boş bir olgu değildir. Bizim için, organizasyon yapısı ve tüm imalatlarımız toplam kalite yönünden birinci derecede önem taşımaktadır.

Telefon: 0212 646 4744
Fax: 0212 611 9921
Email: efitas@efitas.com
Adres: Birlik Mahallesi Köyiçi Caddesi 861 Sokak No:2 Esenler /İSTANBUL

Efitaş İnşaat Projeler Haritası

Efitaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.