|   |  Ege Grup İnşaat Firması
Ege Grup İnşaat

Ege Grup İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Ege Grup İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ege Grup İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ege Grup İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ege Grup İnşaat Hakkında

Her biri kendi alanında yurtiçi ve yurtdışında pek çok önemli tünel, baraj, marina ve konut projelerine imza atmış olan şirket kurucularımız, yılların vermiş olduğu tecrübelerini, 2004 yılında Bodrum / Muğla’da kurulan Ege Grup çatısı altında birleştirmiş ve yaratılan sinerji ile inşaat ve dış ticaret sektörlerinde faaliyet göstermeye başlanmıştır.

Ege Grup, yurtiçi ve yurtdışında inşaat & taahhüt sektörünün tüm alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana konut projelerinden altyapı ve çevre düzenlemelerine, deniz yapılarından tünel ve baraj inşaatlarına kadar çok çeşitli projeleri hayata geçirmiştir. Beraberinde, yurtdışındaki inşaat firmalarına gerçekleştirdikleri inşaat projeleri için danışmanlık hizmeti vermekte, malzeme ve iş makineleri için yedek parça ihracatı yapmaktadır.

Gerçekleştirdiği tüm proje çalışmalarında planlama, lojistik ve operasyon aşamalarında yenilikçi ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Kaliteli tam hizmet anlayışı ve bir aile şirketi olmanın getirdiği mütevazi çalışma yapısıyla yatırımcıların güvenilir ortağı olmuştur.

Ege Grup İnşaat Projeler Haritası

Ege Grup İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.