|   |   |  Ege Yapı'dan Faizsiz Finansman

Ege Yapı'dan Faizsiz Finansman

Ege Yapı, Bağcılar'da inşa ettiği karma yaşam projesi Batışehir'de 60 ay faizsiz kredi ile konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

Ege Yapı'dan Faizsiz Finansman

Şirket açıklamasına göre, Ege Yapı'nın Batışehir projesinden ev almak isteyenler, daire tutarının yüzde 20'sini ödeyerek hemen teslim-hemen tapu fırsatıyla dairelerine taşınabiliyor.

Kalan tutarın yüzde 20'si bir yıl sonra, diğer yüzde 20'si de iki yıl sonra ödeniyor. Geriye kalan yüzde 40'lık tutar ise faizsiz olarak 60 ay vadeli olarak 92 bin dolardan başlayan fiyatlarla ödenebiliyor.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

"Türkiye'de Tüm Fonksiyonları ile Faaliyete Geçen İlk Karma Yaşam Projesi" olan Batışehir'de yaklaşık 15 bin kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal yaşam alanları bulunuyor.

Batışehir’de 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar konutlar, A+ ofisler, ticari üniteler, içinde bulundurduğu Doğa Okulları, 121 mağazalı alışveriş caddesi, Four Points by Sheraton oteli, ilk serviced apartments konseptli Radisson Blu Residence, koşu parkurları, spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal tesisleri, kendi toplu taşıma hattı, geniş peyzaj alanları bulunuyor.

Emlak Haberleri

Etiketler batışehir
Batışehir Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor
  3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor

  3S Kale Holding’in imzasını taşıyan 3S Firuze Konakları, uzman işçilik ve kalite anlayışıyla fark yaratıyor. 3S Firuze Konakları, sakinlerine güvenilir ve kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. Mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisiyle dikkat çeken 3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor.

 • Akıllı şehirler elektrikte yüzde 50 tasarruf ettiriyor
  Akıllı şehirler elektrikte yüzde 50 tasarruf ettiriyor

  Gelişen teknoloji, kullandığımız aletlerden evlere hatta şehirlere kadar birçok alışkanlığı değiştiriyor. Akıllı şehirler de son yıllarda öne çıkan ve insanların hayatını kolaylaştırmanın yanında ciddi tasarruf imkanı sunan uygulamalardan biri.

 • Ege büyük balkon istiyor Doğu’ya tek mutfak yetmiyor
  Ege büyük balkon istiyor Doğu’ya tek mutfak yetmiyor

  Hafele Türkiye tarafından yayınlanan “Konutta Bölgelere Göre Kullanıcı Alışkanlıkları” araştırması, yedi farklı bölgede konut yatırımcılarının tercihlerini ve mevcut tüketici alışkanlarını ortaya koydu.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.