|   |  EgeYapı Group Firması
EgeYapı Group

EgeYapı Group

  • Kuruluş Tarihi : 1977

  • Proje Sayısı : 5

EgeYapı Group, konut, ofis ve residence projeleri, EgeYapı Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve EgeYapı Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

EgeYapı Group Hakkında

EgeYapı Group Tarihçesi Hakkında

Taahhüt ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren, 35 yıllık bilgi birikiminin ve deneyimin güçlü sinerjisini bir araya getiren EgeYapı Group, ulusal ve uluslararası deneyimi ile inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. EgeYapı Group, İz Yapı ve Ege Artfen İnşaat’tan oluşmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında yaklaşık 1.000.000 m² alanı kapsayan birçok konut, ofis, alışveriş merkezi ve eğitim kurumu gibi projelerin müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

EgeYapı Group halen yurt içi ve dışında devam etmekte olan 6 ayrı proje ile 1.200.000 m² inşaata devam etmektedir. Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modelinde olan ve  bünyesinde 3266 konut ve rezidans, Doğa Koleji Oxford Quality School, Four Points by Sheraton Oteli, alışveriş caddesi, sosyal alanlar ve geniş peyzaj alanları barındıran, 818.000 m² inşaat alanına sahip “Avrupa’nın en iyi karma kullanım projesi” ödüllü Batışehir projesi de portföyüne eklenmiştir. Böylece EgeYapı Group’un toplam inşaat alanı 2.000.000 m² üzerine çıkmaktadır.

EgeYapı Group başta Irak ve Suudi Arabistan olmak üzere yurt dışında da projeler geliştirmektedir. EgeYapı Group, uluslararası pazarda kazandığı deneyimle inşaat sektöründe uygulanan birçok yeni teknolojiye öncülük etmektedir. İstanbul Beşiktaş sahilinde, Top-Down sistemi ile dünyanın konforunu boğaza sıfır yaşatan bir otel inşaatının gerçekleştirilmesi bu öncü misyonun en güzel örneğidir.

EgeYapı Group topluma ve sektöre karşı sosyal sorumlulukları kapsamında; KONUTDER (Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği), İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği) ve İSGİD’de (İstanbul Genç Girişimciler Derneği) aktif olarak yer almaktadır.

*EgeYapı Group Konut Projeleri

Kordon İstanbul

*EgeYapı Group Residence Projeleri

Batışehir, İz Tower, Pega Kartal

*EgeYapı Group Ofis Projeleri

İzPark

Tel: 0850 222 5343

Fax: 0216 467 6455
Email: info@egeyapi.com
Adres: Burhaniye Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Sokak MabeyinKonakları No: 4 D Blok Altunizade İstanbul / Üsküdar

EgeYapı Group Projeler Haritası

EgeYapı Group Projeleri

EgeYapı Group Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.