|   | 
Ege Yapı

Ege Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 11

Ege Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ege Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ege Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ege Yapı Hakkında

EGE YAPI A.Ş. inşaat sektörünün çeşitli dallarında faaliyet gösteren İzmir merkezli bir şirkettir. 1985 yılında kurulmuş olan EGE YAPI, uzman ve dinamik ekibiyle, sürekli gelişmekte olan teknolojiye uyumuyla, bilgi ve deneyim birikimiyle bugüne kadar başta İzmir olmak üzere İstanbul, Ankara, Adana gibi illerimizde toplam 700.000 m2 üzerinde inşaatı bitirip, teslim etmiştir.

Proje aşamasından inşaatın teslimine kadar her safhada, EGE YAPI, prensip olarak en doğru ve en ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini birinci planda tutmayı benimsemiştir. Günümüzde en önemli yatırımın insana yapılması gerektiği bilinciyle EGE YAPI, kaliteli genç kadrosu ve ekip çalışmasıyla bu ilkeyi gerçekleştirmektedir. 

EGE YAPI' nın başlıca faaliyet alanları,

Konutların;

Sanayi tesislerinin,

Alış-veriş Merkezlerinin,

Turistik tesislerin, 

Okul binalarının inşa edilmesidir.

Vizyonumuz

 

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Misyonumuz

 

 

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.

 

Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

Günümüzde gelişen teknolojinin bilinçsiz kullanımı yüzünden doğal güzellikler ve kaynaklar yitirilmekte, teknolojinin gereken yerde ve zamanda kullanılmaması ve sorumsuz yapılaşma yüzünden insanlar ve milli servet kaybedilmektedir. Yeni bin yılda EGE YAPI insana ve doğaya gereken saygının gösterilmesi için çağdaş düşünce yapısıyla üzerine düşeni yapmaya hazırdır.

Modern, kaliteli, sağlam ve dayanıklı inşaat yapımının yanı sıra, EGE YAPI, geoteknik mühendisliği alanında ve ülkemizde yeni oluşan çevre mühendisliği sektöründe de uzman kadrosuyla ve çözüm ortakları ile yeni teknolojileri uygulamakta ve çözümler sunmaktadır.

2000'li yılların rekabetçi ortamında kendini sürekli yenileyen EGE YAPI, girişimci ve atak karakteriyle, güvenilir altyapısıyla, uzun vadeli planlar yaparak ve faaliyet alanlarını genişleterek sağlam adımlar ile ilerlemektedir.

                                                                                                                            EGE YAPI Değerleri

Ege Yapı Değerleri, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte; koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak
Projelerimizle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamak
Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek
Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek 
İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek, tüm projelerimize uygulamak
Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak
Çarpık ve kaçak yapılaşmanın önüne geçmek için 'Kentsel Dönüşüm Projeleri'ne destek vermek
Gerek doğal afetler gerek asayiş açısından güvenli yaşam alanları inşa etmek

EGE YAPI İlkeleri
Hızlı ve kaliteli üret, yaşama değer kat.
Doğal dokuyu koru, yaşama saygı göster.
Hizmet sürekliliğini sağla, yaşama destek ol.
Bina mimarı değil, yaşam mimarı ol.


Kalite Yönetim Politikamız

 

Modern, sağlıklı, güvenilir yapılar inşa etmek için hizmetlerimizi yasal mevzuat şartlarının ve standartların gerektirdiği koşullara, firmamız prosedürleri ve müşteri isteklerine uygun olarak sürdürmek.

 

Bu doğrultuda belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için personelimizi bilinçlendirmek ve sistemli çalışmak, İnşaat sektöründeki gelişmelerin takipçisi olmak, Kalitenin sürekliliği bilinci ile kalite yönetim sistemimizin etkinliğini sağlamak ve sürekli iyileştirmek, Kalite politikamızdır.

Kalite ve Çevre Politikamız

 

Ülke ekonomisine katkıda bulunan, toplumsal sorumlulukların bilincinde ve yaşam alanları inşa ederken çevreye duyarlı bir şirket olarak;

Kalite Politikamız
Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymak
Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak
Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak
Ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek
En değerli iç kaynağı olan çalışanlarının memnuniyetini arttırmak ve onların iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak
Her seviyede eğitimli insan kalitesine verdiği önemle çalışanlarına gerekli eğitim programlarını hazırlamak ve uygulamak

Çevre Politikamız
Proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeronları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak
Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak
Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak

Belgelerimiz
QM-0090-110767 - Uluslararası Standardizasyon Teşkilatı (ISO) tarafından geliştirilerek yürürlüğe konulan, işletmelerin yönetim sistemlerine belirli şartlar getirerek yönetim, üretim veya hizmet çalışmalarında verimliliği ve kaliteyi sürekli iyileştirmeyi, müşteri şartlarının karşılanmasını ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı hedefleyen uluslararası alanda kabul görmüş yönetim standardıdır.

 

Tel: 0232 462 4191
Fax: 0232 462 3184
Email: info@egeyapi.net
Adres: Anadolu Cad. No:29 K:4 İzmir / Bayraklı

Ege Yapı Projeler Haritası

Ege Yapı Projeleri

Ege Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer