|   |  Ege Yapı Firması
Ege Yapı

Ege Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 13

Ege Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ege Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ege Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ege Yapı Hakkında

Hakkımızda

Akıllı Mühendislik Çözümleri

1.000.000 m2'si hayata geçmiş, toplam 2.000.000 m2'lik inşaat ve proje alanı

Gayrimenkul sektöründe ulusal ve uluslararası alanda 35 yıllık deneyimin ardından 2006 yılında temellerini attığımız Ege Yapı, yurt içi ve yurt dışında konut, ofis, alışveriş merkezi ve eğitim kurumu gibi birçok projenin müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme işlerini başarı ile gerçekleştirdi.

Ege Yapı olarak insanların yaşamlarını kolaylaştıran ve daha iyi bir hayat kalitesi sunan ayrıcalıklı projeler geliştirmeyi kendimize görev edindik. Ülkemize ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu yerine getirirken, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu, ülke kalkınmasına ve toplumun refahına katkıda bulunacak, istihdam olanağı sunacak projeler üretmeyi ve yatırımlar yapmayı hedefliyoruz. Doğal kaynakların bizler için çok kıymetli birer hazine olduğu bilinciyle, projelerimizde sürdürülebilir çevre kavramının altında şekillendiriyoruz. Gerek mimari çözümlerde, gerek yer aldığımız sosyal sorumluluk projelerinde sıradanlığın dışına çıkıyor, yaptığımız her işin alanında en iyisi olması için çalışıyoruz.

Şehir merkezlerinde veya merkezlere yakın lokasyonlarda geliştirdiğimiz projeler ile sadece kendi projelerimize değil bulunduğumuz çevreye de değer katmayı ilke edindik. Şehirden kaçmak yerine şehri yaşamaya, ayrışmaya değil kimliğini koruyarak kalabalıklara karışmaya, kendi dünyanda değil çevrenle birlikte var olmaya, özünü kaybetmeden yenilenmeye gelişmeye, daha iyisi için çalışırken iyi olanı korumaya, en iyisine ulaşmanın taviz vermeden de mümkün olduğuna inanıyoruz.

Ege Yapı kurulduğu günden bu yana geliştirdiği başta 818.000 m² inşaat alanıyla Türkiye’nin tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi olma özelliğine sahip Batışehir olmak üzere Pega Kartal, İz Tower, İz Park, Panorama Villaları, Nurol Villaları, Şifasuyu Konakları, Shangri La Bosphorus Hotel, Sheraton Samsun Hotel, Olive Plaza gibi pek çok konut, ofis ve otel projeleri ile hem yatırımcıların hem de iş dünyasının ilgisini çekti.

İstanbul Bağcılar’da hayata geçen toplam 3.266 konut ve rezidans, 121 mağazadan oluşan alışveriş caddesi, içerisinde bulunan Four Points By Sheraton Hotel, Radisson Blu markasının Türkiye’de açacağı ilk rezidansı Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir, eğitim yuvası Doğa Okulları, sosyal alanlar ve geniş peyzaj yapılanması ile inşa edildiği semte adını vererek “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödülüne sahip olan Batışehir ile yine İstanbul Beşiktaş’ta uluslararası pazarda kazandığı deneyimle inşaat sektöründe uygulanan birçok yeni teknolojiye öncülük ederek “Top – Down Sistemi” ile inşa ettiği Shangri–La Bosphorus Hotel gayrimenkul sektöründe Ege Yapı olarak sahiplendiğimiz misyonun en önemli göstergelerindendir.

FAALİYET ALANLARI

Ege Yapı özel konut ve kurumsal yapı inşaatlarından, endüstriyel, sosyal, eğitim ve sağlık alanlarına kadar her alanda profesyonel hizmet sunar.

Ege Yapı'nın full servis yaklaşımı:
Gayrimenkul Geliştirme
Üst Yapı Müteahhitlik Hizmetleri
Alt Yapı Müteahhitlik Hizmetleri
Restorasyon ve Renovasyon

BAŞKANIN MESAJI

H. İNANÇ KABADAYI
Yönetim Kurulu Başkanı

“YETENEKLİ VE TECRÜBELİ EKİBİMİZLE YENİLİKÇİ PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEK SAHİP OLDUĞUMUZ EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZDİR”

İleri teknoloji odaklı yönetim anlayışı ve güçlü mühendislik altyapısıyla 35 yıllık bilgi birikimini ve deneyimin güçlü sinerjisini bir araya getirerek inşaat sektöründe fark oluşturan bir üne sahip olduk.

Yetenekli ve tecrübeli ekibimizle yenilikçi projeleri hayata geçirmek sahip olduğumuz en önemli özelliğimizdir. İnşaat ve taahhütte edindiğimiz saygınlığı son yıllarda konut, ofis, rezidans, ticari üniteler ve diğer yaşam alanlarını kapsayan projelerimizle son kullanıcılara daha yakından hissettiriyoruz. Projelerimizle bulunduğumuz bölgelere değer katıyoruz. Ege Yapı olarak insanların yaşamlarını kolaylaştıran ve daha iyi bir hayat kalitesi sunan ayrıcalıklı projeler geliştirmeyi kendimize görev edindik. Çünkü en önemli varlığımız ve ilham kaynağımız insanlardır. Ülkemize ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu yerine getirirken, ülke kalkınmasına ve toplumun refahına katkıda bulunacak, istihdam olanağı sunacak projeler üretmeyi ve yatırımlar yapmayı hedefliyoruz.

Tüm bunları yaparken, manifestomuzda da belirttiğimiz gibi, özünü kaybetmeden yenilenmeye, gelişmeye, daha iyi için çalışırken iyi olanı korumaya, en iyisine ulaşmanın taviz vermeden de mümkün olduğuna inanıyoruz.

DEĞERLER

Güncellik - Inovasyon,zamanıyakalayan,öncüfikirler
Şeffaflık - Bilgipaylaşımı,açıkiletişim,erişilebilirmarka
Profesyonellik - Güvenilirişortağı,uzmanlık,akıllıçözümler,sürekligelişim
Duyarlılık - Bireye,topluma,çevreyesaygılı,sürdürülebilirprojeler
Etik - İşahlakı,dürüstvedoğruduruş

MANİFESTO

Şehirden kaçmak yerineşehri yaşamaya
Ayrışmaya değil, kimliğini koruyarak kalabalıklara karışmaya
Kendi dünyanda değil, çevrenle birlikte var olmaya
Özünü kaybetmeden yenilenmeye, gelişmeye
Daha iyi için çalışırken iyi olanı korumaya
En iyisine ulaşmanın taviz vermedende mümkün olduğuna inanıyoruz…

İNSAN KAYNAKLARI

Yüksek Motivasyon

Ege Yapı’lı olmak…

Hayata geçirdiği projelerle sektörün öncü markası olan Ege Yapı'da, ekibimizde yer almanın ayrıcalığını yaşayın!

Ege Yapı; sektörel tecrübesi, bilgi birikimi ve yenilikçi bakış açısıyla, günümüz şartlarında sektörün gelişimine ve dönüşümüne katkı sağlayarak büyüyen bir organizasyon yapısına sahiptir.

Ege Yapı ailesi; şirketin kurumsal değerlerine bağlı olarak, değişen koşullara hızlı adapte olarak dönüşüm sağlayabilen ve tecrübelerini sonuç odaklı çözümlere dönüştürebilen uzman ve yetkinlik sahibi profesyonellerden oluşmaktadır.

Hayata geçirdiği prestijli ve marka değeri yüksek projelerle sektörde istihdam yaratan, projelerinde görev alan tüm çalışanlarının mesleki gelişimlerine destek olan ve sektörde nitelikli iş gücü artışına katkı sağlayan şirketimizin insan kaynakları politikası, proaktif ve yenilikçi prensiplere sahiptir.

Ege Yapı, hızlı büyüyen dinamik yapısı ile koordineli olarak gelişen bir organizasyon yapısına sahip olmakla birlikte, kurumsal değerlerine ve geleneklerine bağlı bir şirket kültürüne sahiptir.

Ege Yapı’nın tüm çalışanları; mutlu ve huzurlu bir ortamda, öncü ve fark yaratan projelerde yer alarak, hem kendilerine hem de sektöre vizyon kazandıran işlere imza atmanın ayrıcalığını yaşarlar.

KALİTE POLİTİKASI

HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ HER PROJE REFERANSIMIZDIR!

VİZYONUMUZ, KALİTEMİZ VE TECRÜBEMİZLE, SİZİN İÇİN YILLARDIR "GÜVEN" İNŞA EDİYORUZ.

Ege Yapı olarak 35 yıllık sektörel tecrübemizle, hayata geçirdiğimiz her projede yenilikçi, zamanının ötesinde işlere imza attık. Kazandığımız uluslararası saygınlık ve prestijle, hem kazandığımız güvenin hem de kaliteyi yaşanılabilir kılmanın gururunu yaşıyoruz.

İnsan Kaynakları: Kalite standartlarımızı korumak ve yükseltmek için, şirket olarak benimsediğimiz proaktif ve yenilikçi vizyona çalışanlarımızın da sahip olmasını önemsiyoruz. Bu sebeple tüm çalışanlarımızın sektörel ve mesleki yenilikleri öğrenebilmeleri adına, gerekli eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

SOSYAL SORUMLULUK

Ege Yapı Sanata yön verenler

Ege Yapı, ‘’Sanata Yön Verenler’’ Kitap Projesiyle, Gelecek Nesillere Eşsiz Bir Miras Bırakıyor
Ege Yapı, sanatın yedi ana dalını oluşturan müzik, sinema- fotoğraf, dans, tiyatro, resim-heykel, edebiyat ve mimarlık dallarının dünyaca ünlü sanatçılarını tek bir projede bir araya getirdi. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, kültür mirasımıza büyük bir katkı sağlayacak bu projeyle ilgili değerlendirmelerde bulundu…
Ege Yapı olarak insanların yaşamlarını kolaylaştıran özel ve ayrıcalıklı projeler geliştirmeyi kendimize görev edindik. Gerçekleştirdiğimiz projeler ve içerisinde yer aldığımız işlerde sıradanlığın dışına çıkarak gerek mimari gerekse teknolojik olanaklardan yararlanıyoruz.

İnsanların modern ve huzurlu bir yaşam sürmelerini, çağın gerektiği koşullarda yaşamalarını sağlayacak tüm projelerin içerisinde yer alıyoruz. Kültür, sanat, bilim, çevre ve tarih konularına olan hassasiyetimiz gereği “Sanata Yön Verenler” kitabının hayata geçmesine de katkı sağladık.

Çağımızın sınırsız ve hızlı değişkenliğine, sonsuz istek ve beklentilerine ayak uydurabilmek sanat ile daha anlamlı hale geliyor. Sanat, toplumun kültürü ve kültürel zekasının gelişmesi için çok önemlidir. Biz de projelerimizde tüm ayrıntıları düşünerek tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Sanatın olmadığı gelişmediği bir toplumda gelecek nesillere aktarılacak hiçbir şey yok demektir. Bir ülkenin sanattaki başarısının; gelecek nesillere aktardıkça, dünya çapındaki başarı örneklerini tekrar tekrar okudukça, dinledikçe ve gördükçe arttığına inanıyoruz.

“Sanata Yön Verenler” kitabında sanatın yedi dalını oluşturan müzik, sinema- fotoğraf, dans, tiyatro, resim-heykel, edebiyat ve mimarlık dallarında başarıları dünya çapında kanıtlanmış, eserleri ve sanatsal icraları günümüze kadar miras olarak aktarılan Türkiye ve Dünya’nın önde gelen sanatçılarını bir araya getirdik.

Ege Yapı olarak sanatın bir ülkenin geleceğinde ve global platformda taşıdığı önemin bilinciyle yerli ve yabancı bütün sanatçıları destekliyor, kültürel mirasımıza katkılarından dolayı her birine teşekkür ediyoruz.

Başucu eseri niteliğindeki bu çalışmayı gelecek nesillere miras olarak bırakmaktan dolayı yaşadığımız haklı gururu sizlerle paylaşırken, kitabın hazırlık ve baskı sürecinde emeği geçen herkese tüm içtenliğimizle teşekkür ediyorum.

H. İNANÇ KABADAYI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Telefon: 0850 222 5343 
Fax: 0216 467 6455
Email: info@egeyapi.com
Adres: Burhaniye Mah. Kanuni Sultan Süleyman Sk. Mabeyin Konakları. No:4 D Blok 34764 Altunizade Üsküdar / İstanbul

Ege Yapı Projeler Haritası

Ege Yapı Projeleri

Ege Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.