|   |  Egeli Proje Firması
Egeli Proje

Egeli Proje

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 2

Egeli Proje, konut, ofis ve residence projeleri, Egeli Proje hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Egeli Proje ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Egeli Proje Hakkında

Hakkımızda

Nitelikli mimari hizmetlerin sağlanmasında seçkin bir geçmişimiz var.

Egeli Proje Yapı ve Danışmanlığı

32 Yıllık proje tasarımı, inşaat ve danışmanlık deneyimini, Egeli olmanın ayrıcalıklarıyla somut olarak; yapı tasarım anlamında özgün, sürdürülebilir, doğaya saygılı iş prensibi ile yürüten Egeli Proje ve Danışmanlık Ltd. Şti. Yüksek Mimar Hüseyin Egeli’nin, 1985 yılında Egeli Yapı‘yı kurmasıyla İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır.

İşin mutfağında edinilen kazanımlarla; projelerinin çoğunun inşasını da üstlenerek, kendine has bir kimlik edinen Egeli Proje; tamamlanmış iş merkezleri, fabrikalar, şehir içi çok katlı yapı, çevre ilçe ve semtlerde çok sayıda müstakil ev, villa veya site işleri ile aktif iş sahasında da varlığını sürdürmektedir.

Egeli Proje, nihai hedefleri doğrultusunda spesifik ve ilkesel bir çok kavramın içini dolduran ve bu kavramların gerçek hayattaki karşılıklarını sunan işler peşinde koşmaktadır. Projelendirme ve yapım/inşa aşamalarındaki öncelikli adım, Egeli Proje’nin misyonu ve vizyonu üzerine kuruludur.

Egeli Proje; coğrafi konuma, çevre koşullarına, doğal bitki örtüsüne, kent dokusuna, mimari tasarıma, iç yaşam alanına, aile kurumuna, kolektif yaratıcı bilince, genç kuşak mimarlara ve geleceğe gereken yatırımı öncelikli görmektedir.

Kaliteli yaşamı erişilebilir ve sürdürülebilir kılmak adına, yapılmış ve yapılmakta olan işlerimizde buluşmak dileğiyle.

Hüseyin Egeli

1973-1994 yılları arasında Karşıyaka Spor ve Galatasaray Spor Kulüplerinde sutopu sporunu en üst düzeyde yapmış olmanın yanı sıra milli takımda kaptanlık yapmıştır. Master’lar kategorisinde, Dünya ve Avrupa üçüncülüğü başarısına ulaşmıştır.

1976 yılında Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra mimari eğitimine başladığı İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi’nde, Sedat Hakkı Eldem, Muammer Onat ve Muhteşem Giray’ın öğrencisi olma şansını yakalamıştır.

Kariyerine Şeref Aldemir ile birlikte mimari proje ve iç mekan tasarımı çalışarak başlayan Egeli, 1985’te de Egeli Yapı’yı kurmuştur.

1995 – 2000 yılları arasında Çınar Bilgin ile birlikte projeler üreten ve danışmanlık sağlayan Egeli, aynı yıllara denk gelen dönemde Saruhan Konservecilik İdari Binası ile Koleksiyon 2 Seçkisi’nde yer almıştır.

Sutopu Federasyonu yönetim kurulu üyeliği ve as başkanlık görevini üstlenmiş ve uzun yıllar sürdürmüştür.

Sivil Toplum Kuruluşlarına bilfiil destek veren bir iş adamı olarak; 2000-2001 yılları arasında Rotary Bölge Sekreterliği görevinde bulunmuştur.

Bornova Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı mütevelli heyeti ve danışma kurulu üyesidir.

Balevi Projesi ve Bornova Anadolu Lisesi okul yenileme projeleri mimari ekibi içinde yer almıştır.

İzmir Serbest Mimarlar Derneği’nin kurucu üyesidir.

İzmir Serbest Mimarlar Derneği’nin 2017-2018 dönemi boyunca başkanlık görevini üstlenmiştir.

5 yıl boyunca İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde mimari proje stüdyolarında mimari tasarım derslerine girmiş ve halen İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisidir.

Felsefemiz

Ortak Hayaller

Sağlıklı birer birey olmamızın koşulu dengedir. İster kent içinde ister kırsalda yaşayalım bizi biz yapan yaşadığımız çevre ve çevreyle kurduğumuz dengedir.

Egeli Proje olarak nihai hedefimiz;  yapılarımızın estetik, doğa dostu, kaliteli yaşamı sürdürülebilir kılan nitelik ve niceliklerde olmasını sağlamaktır.

Doğanın bize sunduklarına sahip çıkıp, üzerine artı değerler katmak için varız.

Çünkü daha refah, duyarlı, özgün bir toplum yaşadığı yerden belli olur…

Telefon: 0232 483 2002
Fax: 0232 483 5320
Email: info@egeliproje.com.tr
Adres: Fevzipaşa Bulvarı, No: 14/802 Konak – İZMİR

Egeli Proje Projeler Haritası

Egeli Proje Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.