|   |  Egemen Mimarlık Firması
Egemen Mimarlık

Egemen Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 3

Egemen Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, Egemen Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Egemen Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Egemen Mimarlık Hakkında

 

Bursa'nın modern mimarı EGEMEN MİMARLIK LTD.ŞTİ. bir aile şirketi olarak 2008 yılında kuruldu. İnşaat sektörüne Bursa'nın yeni gelişen fakat yıldızı parlayan yerleşim bölgesi BALAT'ta 34 konuttan oluşan EGEMEN EVLER I projesi ile giriş yaptı. Özellikle lüks konut projelerinde gördüğü eksikliği kendisine vizyonel bir hedef seçerek klasik tasarımların dışında Bursa halkının alışık olmadığı tasarım ve çözümleri Bursa'lıların beğenisine sunmaktadır. 

Vizyonumuz:
Konut sektöründe edinilen birikimleri, kendini sürekli yenileyen bir anlayışla projelerine yansıtarak Bursa inşaat sektöründe önümüzdeki 10 yıl içinde en çok tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir. 

Misyonumuz:
İnsanların yaşam beklentilerini ileri götürecek, kendini farklı hissettirecek modern ve lüks yaşam alanlarını ekonomik maliyetlerde üreterek Bursa halkının memnuniyetini kazanma başlıca misyon olmuştur. 

Stratejimiz:
Konut sektöründe yaşanan tüm yenilikleri ve uygulamaları yakından takip ederek, mimarlık ve mühendislik gereklerini projenin her aşamasında esas alan, müşteri beklentilerinin bir adım ötesinde çözümler içeren butik projeler üretmektir. 

 

Tel: 0224 244 8800
Fax: 
Email: bilgi@egemenmimarlik.com
Adres: Bukle Sokak No: 54 Balat Bursa / Nilüfer

Egemen Mimarlık Projeler Haritası

Egemen Mimarlık Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.