|   |  Egesel İnşaat Firması
Egesel İnşaat

Egesel İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 3

Egesel İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Egesel İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Egesel İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Egesel İnşaat Hakkında

1995 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, konut, mesken ve taşınmaz mülkler konusunda başarılı pek çok projenin sahibidir.

EGESEL İNŞAAT, ele aldığı tüm projelerde arazi seçiminden zemin sağlamlaştırmaya, çevreye ve yönetmeliklere uygun projelendirmeden yaşam alanlarına değer katan en küçük ayrıntılara kadar tüm süreci titizlikle yönetir ve satışı gerçekleştirir. Sağlam alt yapısı ve ekonomik gücünü, zengin teknik kadroyla bütünleştiren EGESEL İNŞAAT, inşaat mühendisi, mimar ve içmimarların tüm bilgilerini büyük bir uyumla birleştirdiği mükemmel projelere imza atar.

Bünyesinde içmimar bulunan ender firmalardan biri olan EGESEL İNŞAAT’a hedeflenen ilk nokta “minimum hata”dır. Ve bu hedef verimliliği arttırır.Şirketimiz prensiplerinden ödün vermeden ilkelerine bağlılığı, üstün kalite anlayışı ve üzerinde önemle durduğu güvenilirliği ile İzmir’de pek çok kişiyi konut sahibi yapmıştır.

EGESEL İNŞAAT müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır. Son 10 yıldır Gaziemir ilçesinde 800’den fazla konut ve işyeri inşa eden ve halen başta Bayraklı’da gerçekleştirilmek için yola çıkılan büyük proje olmak üzere yeni inşaatlara da giren EGESEL İNŞAAT, tecrübe ve birikimleriyle her boyutta ve her türlü inşaat işini yapabilme yetenek ve potansiyeline sahiptir. 

BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZ 

EGESEL İNŞAAT’ın tüm kadrolarının mesleğe ve sektöre bakışında kurucumuz Hüseyin Şahin’in geniş dünya görüşünün yansıması vardır.

Bizim için mesleğimiz, yalnızca mekânlar inşa edip ticari varlığı sürdürmek değildir. İşimiz, insanların hak ettiği değerli yaşam alanlarını, olması gereken detaylar ve özelliklerle projelendirmek ve hayata geçirmektir. Sosyal düşünce ve kimliğimiz imza attığımız tüm projelerde kendisini hissettirir. Çünkü bizim için yaşam, bir değerler bütünüdür.

İLKELERİMİZ

EGESEL İNŞAAT imzalı tüm projeler, satış sonrası hizmeti de sunar. İnşası tamamlanıp satışı gerçekleşen tüm taşınmazların sahipleri, diledikleri ve ihtiyaç duydukları her an bizlere, yerleştikleri konutların bir adım yakınındaki ofislerimizden ulaşabilirler. 

EGESEL İNŞAAT projelerinde ilk hedef “sorunsuzluk”tur. Müşterilerimiz bizim dostlarımızdır ve projelerimizden herhangi birinin sahibi olan hiçbir dostumuz negatif bir geri dönüş yapma ihtiyacı duymamalıdır.

EGESEL İNŞAAT, imalat yapan firmalara öncelik tanır. Emeğe duyduğumuz saygı bu önceliğin temelidir.

EGESEL İNŞAAT, mekân sahibi olmak isteyen herkese uygun seçenekler sunar ve satışını gerçekleştirdiği her bina, daire ve işyerinin arkasında durur.

EGESEL İNŞAAT, ticarette standartları olan bir firmadır.

EGESEL İNŞAAT’ta müşteri yanıltılmaz. Bilgi gerektiren her konuda açıklık politikası gereğince tüm bilgiler paylaşılır. Yalan söylenmez.

EGESEL İNŞAAT’ın titizlik gösterdiği en önemli konulardan birisi de zamanlamadır. “Yarın değil, bugün değil; Şimdi!” ilkesi, *EGESEL İNŞAAT’ın olmazsa olmazlarındandır.

Tel: 0232 252 0085
Fax: 0232 251 0472
Email: info@egeselinsaat.com.tr
Adres: 11/5 Sokak No:3/c AtıfBey Mahallesi İzmir / Gaziemir

Egesel İnşaat Projeler Haritası

Egesel İnşaat Projeleri

Egesel İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.