|   |  Ejder Netaş İnşaat Firması
Ejder Netaş İnşaat

Ejder Netaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 2

Ejder Netaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ejder Netaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ejder Netaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ejder Netaş İnşaat Hakkında

Ejder Netaş İnşaat Ltd. Şti. 1996 yılında Ejder Yapı Elemanları ve Ne-taş Mühendislik ortaklığında, Ejder KARAYILANOĞLU ve Neşet TAŞKIRAN tarafından kuruldu. Şirket kurulduğu günden bu yana başta İzmir’ de olmak üzere Betonarme Yapılar, Hafif Çelik Konstrüksiyon Yapılar, Çelik Yapılar, Gayrimenkul Yatırımları, Proje Geliştirme, Konut İnşaatı, Endüstriyel ve Sanayi Tipi Yapı İnşaatı, İç Tasarım ve Dekorasyon alanlarında faaliyet göstermiştir.
     

Kurulduğu yıl İzmir’in en büyük konut projelerinden birisi olan Çiğli ve Çiğli 2 Konut Yapı Kooperatifi’nin inşaat taahhüdünü alan şirketimiz 2.558 adet konutun ince-kaba inşaat ve çevre düzenleme işlerini başarıyla tamamlayıp teslim etmiştir. Daha sonra aynı bölgede kendi arsalarımız üzerinde oluşturduğumuz kooperatif taahhüt işlerine devam etmiştir. Şirketimiz yap-sat olarak tamamladığı birçok projenin yanı sıra Türk Hava Yolları ve British American Tobacco gibi firmalara taahhüt işleri yapmıştır. İzmir’in ilk büyük çaplı hafif çelik villa konsept projesi olan Yamaç Evler Villaları projesi şirketimizin tamamladığı önemli projeler arasında yer almaktadır.

Telefon: 0232 364 6838
Fax: 0232 364 6837
Email: info@ejdernetas.com
Adres: 1717 Sokak No.54/3 Karışyaka - İzmir

Ejder Netaş İnşaat Projeler Haritası

Ejder Netaş İnşaat Projeleri

Ejder Netaş İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.