|   |  Ekba Holding Firması
Ekba Holding

Ekba Holding

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Ekba Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Ekba Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ekba Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ekba Holding Hakkında

Hakkımızda
 
Misyonumuz,
 
Ekba Holding, global ölçekli yatırım ortakları ve Türk şirketler arasında koordinatör olarak hizmet sunmayı misyon edinmiştir.
 
Geliştirilmekte olan kritik projeler için konusunda yetkin iş ortakları ile çalışan Ekba Holding ,iş ortakları ve müşterileri için güvenilir bir holding profili oluşturmayı amaçlamıştır
 
Yönetici kademesinde bürokratik görüşmeler gerçekleştirme ve olası projeler üzerinde ön hazırlık yapma misyonunu taşıyan Holding, Türk şirketlerle de bir ağ kurup, deneyimlerini ve profesyonelliğini iş ilişkileri içerisinde bulunduğu kişi ve kurumlara hissettirmektedir.
 
Ekba Holding, Türkiye dışında savunma sanayi ve demir yolları, otoyol alanlarında ortak proje gerçekleştirilebilecek ülkeler konusunda sürekli araştırma ve çalışmalar yapmaktadır.
 
Çin?in büyük devlet firmalarının Türkiye temsilciliklerini alan Holding, ayrıca ABD merkezli alanında lider grupların da Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir.
 
Vizyonumuz,
 
Dünyadaki globalleşme trendi, doğru yatırımlar ve doğru adımlarla uluslararası arenada öncülüğü mümkün kılmaktadır. Ekba Holding, faaliyet gösterdiği sektörlerde başta Marmara Bölgesi olmak üzere, hem Türkiye?de üstlendiği ve tamamladığı projelerde, hem de özellikle inşaat ve ticaret alanında yurt dışına gerçekleştirdiği hizmet ihracatıyla kurulu olduğu sağlam temeller üzerinde öncülüğünü uluslararası ölçekte göstermeyi vizyon edinmiştir.
 
Yapılan yatırımlar ve gerçekleştirilen projeler, yalnızca ilgili sektörlerdeki trendleri takip etmeyi değil, aynı zamanda inşaat, turizm, ticaret, enerji ve savunma sektörlerine yön verecek bütünsel bir yaklaşımı hedeflemektedir. Ekba Holding, hizmet sunduğu sektörlere yenilikçi yaklaşımlar getirerek, fark yaratma ve hem iş ortaklarına, hem müşterilerine katma değer sunma vizyonu taşımaktadır.
 
Gelişmekte olan ülkelerin yıldızı haline gelen Türkiye?de son yıllarda hızlanan ekonomik kalkınmanın özellikle inşaat alanında itici gücü olmak, Holding'in nihai hedefidir.
 
İnsan Kaynakları
 
Değerli Ziyaretçi,
 
Lütfen resimli özgeçmişinizi info@ekbaholding.com   adresine gönderiniz. Başvurunuz değerlendirmeye alınacak ve en kısa süre içerisinde süreç ile ilgili bilgilendirileceksiniz.
 
Ekba Holding
 
Hedeflerimiz doğrultusunda insan gücünü verimli kullanmak
İş görenlerimizin tüm gereksinimlerini karşılamak ve gelişimlerini sağlamak
En büyük rekabet avantajının "insan gücü" olduğunun farkındalığı ile tüm faaliyetlerimizde insancıl davranış ilkesini benimsemek,
"Doğru işe doğru insan" ve "eşit işe eşit ücret" uygulamaları ile eşitlik ilkesini benimsemek,
İş görenlerimizin bilgi eskimelerini önlemek ve iş görenlerimizin en uygun beceri düzeyine ulaşmalarını sağlamak amacıyla eğitim ve gelişimlerini sağlamak,
Çağın gereksinimlerini en iyi şekilde yerine getirebilecek "bilgi insanı"nı hazırlamak için uygun eğitim ortamlarını hazırlamak,
İnsan ilişkileri, çalışanların tatmini, kariyer planları, performans değerlendirmesi, işe alım ve uyum programları gibi insan odaklı işlevleri yerine getirmek,
Tüm iş görenlerimizin ortak hedefler etrafında birleşmelerini sağlamak,
Holding amaçlarıyla iş görenlerimizin amaçlarını birlikte ele almak,
İş görenlerimizin motivasyon düzeyini yüksek tutmak.

Tel: 0212 282 8383
Fax: 0212 282 8305
Email: info@ekbaholding.com
Adres: Kültür Mah. Ahmet Adnan saygun Cad. Akmerkez Residence. No:3 Kat:10 ,iç kapı no:520 Etiler/İSTANBUL. Kısa Adres: AKMERKEZ Residence , Kat:10 Kapı No:A1 Etiler İstanbul / Beşiktaş

Ekba Holding Projeler Haritası

Ekba Holding Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.