|   |  Ekinci İnşaat Firması
Ekinci İnşaat

Ekinci İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 5

Ekinci İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ekinci İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ekinci İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ekinci İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA
 
Ekinci İnşaat 1970 yılında kurulmuş ve ilk olarak kamuya ait yapılar ve tesisler inşa ederek yapı sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. İlerleyen yıllarda yapı sektöründeki çalışmalarının hacmini artıran Ekinci İnşaat, kazandığı deneyim ve bilgi birikimi ile kamu inşaatlarının yanı sıra konut üretimine de yönelmiştir.
 
Gerek kamu ihaleleri gerekse konut üretiminde gerçekleştirdiği bütün projelerinde işleri bir bütün olarak ele alan Ekinci İnşaat; proje aşamasından, iç mimari düzenlemesine kadar gereksinim duyduğu bütün ekip ve ekipmanı kendi bünyesinde toplamakta, zamanın ve değişen yaşam kültürlerinin karşısında esnekliğini koruyarak çalışmalarını sürdürmektedir. Böylelikle Ekinci İnşaat’ın hayata geçirdiği bütün projeler başarı ile sonuçlanmaktadır. Kazanılan başarılar bugün Ekinci İnşaat’ın sektöründe yenilikçi, güvenilir ve öncü bir kimlik edinmesini sağlamış, sektörünün öncü firmaları arasına yerleştirmiş ve bölgesinin en kuvvetli inşaat şirketlerinden birisi konumuna taşımıştır.
 
Bütün projelerinde fonksiyonel, bir konsepti olan, konforlu, güvenli ve insana kendini özel hissettiren tasarımlara imza atan Ekinci İnşaat, günümüz insanının ihtiyaç duyabileceği, hayatlarını kolaylaştıracak, mevcut teknolojik gelişmeleri barındıran ve çevreci uygulamalar gerçekleştirmektedir.
 
Tüm bu projeleri uygularken yenilenebilir malzemeler ve sürdürülebilir işletme alanları ile düşük enerji kullanımlı ürünler, su tasarrufu sağlayan armatürler, doğal vantilasyon ile serinlemeyi sağlayan ve doğal gün ışığının en verimli şekilde kullanıldığı ürünler kullanan Ekinci İnşaat, yerleşim tercihleri ile de kullanıcılara önemli avantajlar sağlamaya özen göstermektedir. Ekinci İnşaat tamamlanan tüm projelerinin satış ve pazarlama süreçlerini de profesyonel bir yaklaşımla organize etmekte; bilinçli pazarlama iletişimleri sayesinde daha projelerinde yaşam başlamadan artı değer katmaktadır.
 
BAŞKANDAN
 
Ekinci İnşaat olarak biz, bugün için gerekli tüm konforu sağlamakla birlikte gelecekte var olacak şekilde tasarladığımız, yüksek kaliteli olarak hayata geçirdiğimiz, insanların içinde yaşamaktan mutluluk ve gurur duyacakları yaşam alanları inşa etmekten büyük onur duyuyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana benimsediğimiz en büyük ilkemiz olan yaşadığımız topluma, kentimize ve ülkemize hizmet etmek misyonundan sapmadan yolumuza devam etmenin gururunu yaşıyoruz.
 
Artan konfor, lüks ve huzur beklentilerini tüm projelerimizde birebir karşılıyor olmanın mutluluğunu yaşarken yalnızca güzel evler değil, iyi komşuluklar da geliştirecek şekilde çalışıyoruz. Müşterilerimizin yanında tedarikçilerimizi, çözüm ortaklarımızı ve en önemlisi çalışanlarımızı da ailemizin bir parçası gibi görüyor, oluşturulan bu sinerji sayesinde var gücümüzle çalışıyor ve taahhütlerimizi zamanından da önce hayata geçirmenin coşkusunu yaşıyoruz.
 
2003 yılında Mersin'de ilk mantolama yapan firma olarak bir yandan da çevreye karşı daima duyarlıyız. Tüm projelerimizde doğal kaynakları ve doğal dengeyi koruyarak faaliyetlerimizi sürdürüyor, çevre düzenlemeleri ve peyzaj alanları ile birlikte doğayla uyumlu yeşil ve mavinin her tonunu barındıran yaşam alanları hayata geçiriyoruz.
 
Biz, Ekinci İnşaat olarak müşterilerimizin tüm beklentilerini, hatta hayal ettiklerinden de fazlasını karşılayan ve yaşam kalitelerini yükselten projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da şehrimizi geleceğe taşıyacak projelere imza atmaya devam edeceğiz. Bir gün tüm Mersinliler’in Ekinci İnşaat’ın hayata geçirdiği konutlarda yaşama ayrıcalığına sahip olması dileğiyle...
 
 
NESİM EKİNCİ
 
VİZYON & MİSYON
 
Vizyonumuz;
 
Mimari ve teknolojiden üst düzeyde yararlanarak, günümüzün en son trendleri ile donatılmış, temeli insana ve doğaya saygı olan bir yaşam tarzı oluşturmak.
 
Bunu gerçekleştirirken bireyin yaşam kalitesini ve standardını yükselten yapılar inşa etmek; sanat ve mimarinin en güzel birlikteliğini sergileyen projeler hayata geçirmek.
 
 
Misyonumuz;
 
Kalite ve bilgi birikimimizle tüm müşterilerimizin beklentilerini koşulsuz karşılamak ve onların memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak.
 
İnsanoğlunun var oluşundan bu yana devam eden barınma yani sıcak bir ev hayalini en modern ve doğal olanaklarla sunmak. Konforlu çalışma alanları, ofisler ve iş merkezleri hayat geçirmek. Sosyal, sportif ve kültürel olanaklarla çevrelenmiş projeler gerçekleştirmek.
 
Tüm projelerini mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla gerçekleştirmek, böylelikle gelecek kuşaklara modern ve doğal yaşam alanları miras bırakmak.
 
MİMARİ EKİP
 
Proje aşamasından şantiyeye değin son derece deneyimli, konusuna hakim ve genç bir kadro ile faaliyetlerini sürdüren Ekinci İnşaat, takım arkadaşlarını daima özenli bir seçimle oluşturmakta ve tam bir profesyonel anlayış içerisinde tüm projelerini gerçekleştirmektedir.
 
Bunun doğal sonucu olarak tüm çalışmalarını hızlı ve kaliteli bir şekilde hayata geçiren Ekinci İnşaat, ekibini; özgünlük, kalite kontrolü, maliyet kontrolü, uluslararası inşaat deneyimi gibi konulardaki başarılarına göre seçmekte, böylelikle en kaliteli projeleri daima en hızlı ve en özel şekilde hayata geçirmektedir.
 
TEKNOLOJİ
 
Ekinci İnşaat, yapılarında seçkin ve özel bir yaşam için gerekli tüm konfor ve lüksü sağlarken teknolojinin tüm olanaklarını kullanmakta ve hem üretim sırasında hem de sonrasında inşaatlarına kalite, konfor ve güvenlik katmaktadır.
 
İnşaatlarda kullanılan; ileri teknoloji ürünü otomasyon sistemleri, güvenlik, aydınlatma, yangın algılama ve ihbar sistemleri özel mimari çizimlerle bütünleşip konfora dönüşmektedir.
 
Ekinci İnşaat’ın mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmenliğine uyarak kullandığı ileri teknoloji çözümlerinin en büyük hedefi, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak ve ihtiyaç duydukları konforu onlara sunmaktır.
 
SOSYAL SORUMLULUK
 
1970 yılından bu yana sektöründe elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimi ile birçok konut projesine başarıyla imza atan Ekinci İnşaat, bu ülkede faaliyet gösteren bir kurum olmanın bilinciyle tüm sosyal sorumluluk projelerini de aynı özenle gerçekleştirmektedir.
 
Var olduğu topluma yararlı olacak, sorunlara çözüm getirebilecek “sosyal sorumluluk projeleri”ne katkıda bulunan Ekinci İnşaat, bu yöndeki çalışmalarını planlarken de “süreklilik” ilkesini ön planda tutmaktadır. Sosyal sorumluluk faaliyetlerinin sürdürülebilir projelerden oluşmasına dikkat eden Ekinci İnşaat, sadece konut projelerinin değil, konut projelerinin bulunduğu yakın çevrelerin de yaşam kalitesini yükseltmeyi ilke edinmektedir. Bu nedenle; eğitim, kültür, spor, çevre gibi konulara destek vermekte, sektör içi ve dışı pek çok etkinliğe sponsor olarak topluma fayda sağlayacak organizasyonların içinde yer almaktadır. Bu amaçla Türk Kızılayı’na her konuda destek veren Ekinci İnşaat, 2013 yılı Ocak ayında tüm çalışanları ile birlikte kan bağışında bulunmuştur. Sanata da büyük önem veren Ekinci İnşaat, Mersin Müzik Festivali’nin sponsorları arasındadır. Ayrıca eğitimi bir ülkenin geleceğinin en önemli unsurlarından biri olarak gören Ekinci İnşaat, her yıl 30 öğrenciye burs vermekte ve öğrenim hayatlarını başarıyla sürdürmelerine destek olmaktadır.
 
Oyun, set ve maç tenisçilerin teşekkür plaketi bizim!
 
Spor ve sporcuya verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak, Mersin Tenis Kulübü tarafından düzenlenen “ATP Challenger Tour Mersin Cup 2” turnuvasına sporsor olduk. 8-14 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenen turnuva son derece çekişmeli maçlara sahne olurken, bizler tüm sporculara ve tenis severlere destek olmanın gururunu yaşadık. Mersin Tenis Kulübü de bir plaket ile bizlere teşekkürlerini sundu.
 
Güzel, mutlu ve sağlıklı yaşam alanları inşa eden Ekinci İnşaat olarak spora yaptığımız destek aralıksız sürecek.
 
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
 
ahip olduğu tüm kaynakları müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak amacıyla kullanan Ekinci İnşaat, bu hedefle şehrin kültürel, tarihsel, coğrafi ve sosyal dokusu ile uyumlu projeler geliştirmekte ve daima çağının gereklerini maksimum düzeyde karşılayan yaşam alanlarını hayata geçirmektedir.
 
Tüm projelerinde en ileri teknolojileri, en kaliteli malzemeleri ve en doğru çözüm ortaklarını kullanan Ekinci İnşaat, özenle uyguladığı mimarlık ve mühendislik hizmeti sayesinde; konforlu, korunaklı, özenli, prestijli ve “içinde yaşamaktan onur duyulan” yaşam alanları inşa etmektedir. Ekinci İnşaat, bugün tüm bu çalışmalarının karşılığını 0 müşteri memnuniyeti olarak geri almanın ve hayata geçirdiği yaşam alanlarının yönetim kurulları tarafından plaketlerle ödüllendirilmenin de gururunu yaşamaktadır.

Tel: 0324 332 0016
Fax: 
Email: bilgi@ekinciinsaat.com.tr
Adres: Fuat Morel Mah. 2818 Sok. No:2 Mersin / Yenişehir

Ekinci İnşaat Projeler Haritası

Ekinci İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.