|   |  Ekizler İnşaat Firması
Ekizler İnşaat

Ekizler İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 3

Ekizler İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ekizler İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ekizler İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ekizler İnşaat Hakkında

Hakkımızda
1970 yılında kurulan şirketimiz, 1980 yılında hedeflerimizi geliştirerek bir turizm cenneti olan Didim'de de faaliyer göstermeye başladı.

Sektördeki deneyim ve tecrübemizle, EKİZLER MİMARLIK İNŞAAT olarak bölgenin istikrarlı ve büyük inşaat firmaları arasında fark yaratırken, İstanbul Büyükçeşme'de de DÖRTLR İNŞAAT adı altında kalitenin ve güvenin sembolü olduk. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz onlarca projede elde ettiğimiz başarıyı satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini en değerli ilkemiz olarak benimsememize borçluyuz. Her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. Biraz eski moda olsa da müşterilerimizi daima dostlarımız olarak kabul ediyoruz. 

Şirketimiz bünyesinde ihtiyaçlarınıza karşılık verecek şekilde mimarlık hizmetleri, projelendirme tasarım, tadilat, dekorasyon, proje danışmanlığı ve 3d modelleme hizmetleri konusunda uzman teknik personel ve mimarları ile hizmetinizdedir. 

Alanında uzman kadromuz boş bir arsadan başlayarak binanın temelinden anahtar teslimine kadar geçen süreçte Türkiye Standartları Enstitüsünün belirlediği şart ve düzenlemelere uygun malzemeler ve tekniklerle çalışarak, huzur içinde yaşabileceğiniz rüyalarınızın evine kavuşmanızı sağlar.
Misyonumuz
Modern yaşamın gereksinimlerine uygun, insana ve doğaya saygılı projelere imza atarak sadece konut projesi değil gerçek bir yaşam merkezi oluşturmak
Vizyonumuz
Modern çevreyle uyumlu özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışımızla güvenilir konutlar üreterek 'kaliteli yaşam' ilkemizi gerçekleştirmek
Değerlerimiz
Müşteri Odaklı, yenilikçi, insana ve çevreye saygı duyan, sosyal sorumluluk bilinciyle kaliteli yaşam alanları sunmak

Şirketimiz kurulduğumuz tarihten itibaren  bir turizm cenneti alan Didim’de inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Bugüne kadar imza attığımız onlarca projenin ve tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz…

Tel: 0256 813 6250
Fax: 0256 813 6044
Email: info@ekizlerinsaat.com
Adres: Çamlık Mah. Aytepe Cad. 17/2 Aydın / Didim

Ekizler İnşaat Projeler Haritası

Ekizler İnşaat Projeleri

Ekizler İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.