|   |  Ekovilla Firması
Ekovilla

Ekovilla

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Ekovilla, konut, ofis ve residence projeleri, Ekovilla hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ekovilla ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ekovilla Hakkında

Hakkımızda
 

Ekovilla, ülkemizdeki konut kalite standardını değiştiren ısı,ses,yangın yalıtımıyla diğer yapılara nazaran % 70 e varan enerji tasarrufu sağlayan,deprem için tam güvenli,hızlı ve maliyeti düşük ve kullanışlı yaşam alanları üreten üstün kalitede bir ev markasıdır. Ekovilla, inşaatlarında anahtar teslim proje yaklaşımıyla, proje yönetimi,mimari ve dizayn yönetimi, inşaat uygulaması gerçekleştirmektedir.

Hedefi, sadece ekolojik ev üretmek olmayan, aynı zamanda tüm ayrıntılarıyla kusursuz bir anahtar teslimi yapı uygulaması ve son kullanıcı memnuniyeti olan Ekovilla; doğru altyapı, doğru üretim ve doğru hizmet ilkesiyle çalışmaktadır. Faaliyet alanlarımız,inşaat arazisi seçiminden projenin teslimine kadar geçen bütün aşamalara dahil olmaktadır.

Ekovilla,ekolojik ve ekonomikliği ile öne çıkan,çok hızlı kurulabilen,yüksek enerji tasarruflu A sınıfı pratik hazır konutlar üretmektedir.

Ekovilla,profesyonel kullanım için tasarlanan binalar,sosyal tesisler,sosyal konutlar,lojmanlar,pansiyon,restaurant,bağ evleri,hafta sonu evleri,dağ evi,yazlık amaçlı evler gibi farklı amaçlara hizmet eden projelerde üretmektedir.Belirlediği standart ev tiplerinin dışında kişiye özel projeler de tasarlayabilmekte ve üretebilmektedir.

Bu projeler ev sahibi adayı ile varılan özel mutabakatlarda ortaya çıkan maliyet ve ödeme seçenekleriyle tamamlanmaktadır. Ekovilla fiyatları, Projenin büyüklüğü ve niteliği,uygulama alanının koşulları, uygulanacak bölgenin iklim şartları, yurtdışı veya yurtiçinde olması durumlarına göre değişmektedir.

Ekovilla proje tesliminde müşterilerine,evlerinde kullanılan tüm malzemelerin garanti belgeleriyle birlikte,inşa edilen evinde garanti belgesini de teslim ederek işinin arkasında durmaktadır.

Misyonumuz

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak ekolojik ev  ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen Ekovillanın vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarına uygun ürünler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Ekovillanın misyonu, dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak ve kalitesini ülke sınırlarının dışına taşıyarak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır. Geleceğin teknolojisini bugünün Türkiye´sine taşımak, imalatlarını her alanda geliştirerek dünya pazarında yerini alıp Türkiye´nin dünyada hak ettiği yere gelmesinde pay sahibi olabilmek önde gelen hedefimizdir.

 

Üretim Tesisi

“Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz.”


Kurulduğu yıldan itibaren çalışmalarına aynı titizlikle devam eden EKOVİLLA, Yapı sektöründe son teknolojik donanımlarıyla iç ve dış pazarlara yönelik üretim yapmaya devam ediyor. EKOVİLLA üretim faaliyeti Toplam kalite yönetim gereksinimleri ile uyumludur. "Sürekli iyileştirme" hedefi ile verimliliğini günden güne artırır. Buna ek olarak üretim süreçlerinin her aşamasında çevresel faktörleri gözetir, iş sağlığı ve güvenliği konularında duyarlılığını korur.
EKOVİLLA sisteminden çıkan üretim planları, üretim hatlarında nitelikli iş gücü ve teknolojik makineler ile gerçekleştirilmektedir.

Gerçekleşen üretimler kontrol sistemi ile anında kontrol edilmekte ve ömür ve dayanım raporları düzenli olarak kontrol edilmektedir.Bu raporlar sonucunda verimliliği azaltan unsurlar meydana çıkmakta ve gerekli müdahale kısa zamanda yapılarak hatların verimliliği sürekli olarak arttırılmaktadır.

 

Kalite Politikası

Ekovillanın amacı; müşterilerinin istemiş olduğu ürünü, onların amaç ve beklentisine uygun olacak şekilde imal etmek ve taahhüt edilen zamanda teslim etmektir.

Bu çerçevede;

 Sürekli gelişme düşüncesiyle politikalarını düzenli olarak gözden geçirmeyi,
 Yeni hedefler belirlemeyi, bunlara yönelik planlar yapmayı ve gerekli kaynakları ayırarak bu planları hayata geçirmeyi
 Müşterilerinin istek ve şikayetlerini,  dikkate alıp değerlendirmeyi
 Müşterilerinden gelen talepleri göz önüne alarak çağın gereklerine uygun yeni ürünler geliştirmeyi
 Teknolojik gelişmeleri hızla takip ederek, müşterilerimize gelişen teknolojiyi, ve tüm bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

 

Kalite Belgeleri

İnsana ve doğaya saygılı ol.
Barınak değil yaşam inşa et.
Hizmette süreklilik sağla.
Hoşgörü, güven ve samimiyetinden ödün verme.

Telefon: 0212 450 0036
Faks: 0212 450 0036
Email: info@ekovilla.com.tr
Adres: Turgut Özal Mahallesi, Tonguç Baba Caddesi, No: 21 Torium Evleri Esenyurt/İSTANBUL

Ekovilla Projeler Haritası

Ekovilla Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.