|   |  Ekşioğlu Bauking Yapı Firması
Ekşioğlu Bauking Yapı

Ekşioğlu Bauking Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Ekşioğlu Bauking Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ekşioğlu Bauking Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ekşioğlu Bauking Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ekşioğlu Bauking Yapı Hakkında

Tarihçe
EKŞİOĞLU BAUKİNG YAPI, 1996 yılında kurulmuş ve birçok projeye imza atmıştır. Sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi, yapım kalitesi, işverenine sunduğu en iyi çözümler ve personeline sağladığı güvenli çalışma ortamı ile prestij yapı taahhütlerinde oluşturduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelmiş olan EKŞİOĞLU BAUKİNG YAPI, isminin sürekliliğinin sağlanmasını şirket politikası olarak ilke edinmiştir. EKŞİOĞLU BAUKİNG YAPI şantiyelerinde çalışanlarının sağlığını ve iş güvenliğini sağlamak için gerekli olanı yapmayı, bu husustaki koşulları sağlamayı, gerekli kaynakları eksiksiz olarak temin etmeyi, hedef ve ilke olarak benimser. Yerine getirdiği tüm faaliyetlerin İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre açısından risklerini göz önünde bulundurarak kabul edilebilir seviyeye indirmek için gayret gösterir. Yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi, kirliliğin azaltılması ve kalite, iş sağlığı güvenliği ve çevre yönetiminin ve performansının sürekli iyileştirilmesini taahhüt eder.
EKŞİOĞLU BAUKİNG YAPI için topluma katkı sağlamak bir ‘proje’ değil, var olma anlayışıdır. Tüm yatırım süreçlerinin sürdürülebilir olması hedeflenir. Toplumsal paydaşları için ekonomik, kültürel ve toplumsal kalkınmayı desteklemeyi amaçlar.

EKŞİOĞLU BAUKİNG YAPI daha önce Antalya’da 400’ü aşkın konut binaları, iş merkezleri ve ofisler gibi yeni yaşam alanları inşa etmiştir.


Misyon
Kalitesi yüksek yaşanabilir mekanlar üreten, yüksek verimle dürüstçe çalışan, her geçen gün büyüyen, sektörde çalışan tüm firmalar tarafından güvenilen, her yönüyle şeffaf, kendine ait bir kültürü olan, gelişen teknolojiyi takip eden, başladığı işi en iyi şekilde bitiren, en iyiyi hedefleyen, yasalara karşı her türlü yükümlülüğünü yerine getiren, çevreye saygılı, her geçen

Vizyon
Her projede daha ileriye, vizyonu ile kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak,
Ülkesine değer katarak,

İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firmalardan olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Ortak Değerler

Ekşioğlu Bauking Yapı, çalışan ve paydaşlarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder. Ekşioğlu Bauking Yapı deneyimini ve bilgi birikimini müşterilerinin faydası için değerlendirmeyi ve yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir görev olarak görür.

İNSAN

Ekşioğlu Bauking Yapı için ‘insan’ en değerli varlıktır. Ulusal ve uluslararası iş süreçlerinde cinsiyet, dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrılığı gözetilemez. Evrensel insan haklarına aykırı yaklaşımlar kabul edilemez.


Ekşioğlu Bauking Yapı’ın tüm çalışanları, niteliği sürekli arttırılan, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma güvencesi altındadır. Ekşioğlu Bauking Yapı, sıfır iş kazası hedefi ile çalışır.

İŞ

Ekşioğlu Bauking Yapı tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir. Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir.

TOPLUM
Ekşioğlu Bauking Yapı için topluma katkı sağlamak bir ‘proje’ değil, var olma anlayışıdır. Tüm yatırım süreçlerinin sürdürülebilir olması hedeflenir. Ekşioğlu Bauking Yapı; toplumsal paydaşları için ekonomik, kültürel ve toplumsal kalkınmayı desteklemeyi amaçlar.

ÇEVRE
Ekşioğlu Bauking Yapı çevreye saygı duyar. Bu saygının gerekliliği olarak Ekşioğlu Bauking Yapı’nın çevreye verdiği etki ölçümlenir. Olumsuz etkilerin en aza indirgenmesi için çaba gösterilir. Çalışanlar ve paydaşlar doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik edilir.

Tel: 444 05 53
Fax: 0242 354 0653
Email: info@bauking.com.tr
Adres: Güzeloba Mah. Özgürlük Bulvarı (Kipa karşısı) No:47 Kat 1 Antalya / Muratpaşa 

Ekşioğlu Bauking Yapı Projeler Haritası

Ekşioğlu Bauking Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.