|   |  Ekşioğlu Haneks inşaat Firması
Ekşioğlu Haneks inşaat

Ekşioğlu Haneks inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1940

  • Proje Sayısı : 1

Ekşioğlu Haneks inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ekşioğlu Haneks inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ekşioğlu Haneks inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ekşioğlu Haneks inşaat Hakkında

EKŞİOĞLU ailesi 1940'lı yıllarından itibaren Türk inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde ülkemizin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir. EKŞİOĞLU olarak aradan geçen bu sürede, yüzlerce konut, villa, otel, tatil köyü, ve sosyal kulüp inşa ettik.

Değişik yaşam tarzlarına ve değişik bütçelere göre konutlar tasarladık. Tüm projelerimizde 'olmazsa olmaz' dediğimiz EKŞİOĞLU kalitesi ve standartlarına yakışan özellikleri her zaman taşıdık. Arsa, proje, inşaat ve pazarlama öğelerini tek bir platformda toplayarak ürettiğimiz projeler, araziye değer katmakla kalmadı, her bir proje eşsiz bir yatırım aracı olarak hızla ve yüksek oranda değer kazandı.Kent stresini, karmaşasını, güvensizliğini taşımayan, ses ve görüntü kirliliğinin etkilerinden uzak, doğayla iç içe, pırıl pırıl yaşam alanları tasarlamayı hedefledik.

EKŞİOĞLU inşaat ülkemizde güven, kalite ve huzurun simgesi olmuştur. Türkiye'nin birçok yerinde resmi ihaleler alıp okul, hastane, yol, alt yapı, resmi binalar, barajlar, üst yapı imalatları gerçekleştirmiştir. İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı, Karasu gibi il ve ilçelerimizde de konut üretiminde öncü firmalardandır. Özellikle İstanbul'un değişik semtlerinde ve Adapazarı'nın Karasu ilçesinde özel konut üretimi ile yüzlerce aileyi konut sahibi yapmıştır. EKŞİOĞLU inşaat olarak ilkemiz; müşterilerimizi huzurlu ve güvenli bir konut sahibi yaparak, satış sonrası da yatırılan bedelin karşılığını almış mutlu bireyleri görmektir.

Tel: 0216 447 4444
Fax: 0216 447 4445
Email: info@eksiogluhaneks.com.tr
Adres: Yayla Mahallesi Hacılar Caddesi Ekşioğlu Deniz Yıldızı Sitesi .A Blok No:1 İstanbul / Tuzla

Ekşioğlu Haneks inşaat Projeler Haritası

Ekşioğlu Haneks inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.