|   |  Ekşioğlu inşaat Firması
Ekşioğlu inşaat

Ekşioğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 6

Ekşioğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ekşioğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ekşioğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ekşioğlu inşaat Hakkında

Ekşioğlu İnşaat olarak, sizlerden aldığımız kuvvetle bir dünya markası olma hayalimizi, kurulduğumuz günden beri çok çalışıp, değerlerimiz uğruna sizlerin güvenini de arkamızda hissederek savaşıp gerçekleştirebileceğimizi biliyoruz.
 
Çalışma hızımızdan, kalitemizden ve ilkelerimizden ödün vermeden bugünlere geldik. İnsana ve doğaya olan saygımızdan zerre kadar bir şey kaybetmedik. İnsanlar için yaşam alanları oluştururken doğanın yaşam alanına zarar vermemek için azami özen gösterdik.
 
Çalışanlarımıza ve bu yolda beraber yürüdüğümüz insanlara “BİZ” gibi davrandık, “BİZ” den üstün gördük.
 
Deneyimli ve profesyonel işçi kadromuzu, bilgi ve deneyimlerimizle birleştirdik. Hedef kitlemizi “SİZ” gibi yüksek tuttuk ve hedeflerimize ulaştık.
 
Gelişme sürecimizde, iş arkadaşlarımızın özverili çalışmalarının önemini belirtmeyi bir borç biliyor, altyapımızı oluşturan “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ilkemizden vazgeçmeyeceğimize söz veriyoruz.

Tel: 0264 718 7272
Fax: 0264 718 8365
Email: info@eksiogluinsaat.com
Adres: Karadeniz Caddesi Ekşioğlu Sitesi No:72 Sakarya / Karasu

Ekşioğlu inşaat Projeler Haritası

Ekşioğlu inşaat Projeleri

Ekşioğlu inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.