|   |  EKY İnşaat Firması
EKY İnşaat

EKY İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 2

EKY İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, EKY İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve EKY İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

EKY İnşaat Hakkında

Tarihçe
 
1980 yılından itibaren özel sektörde büyük projelerde proje müdürü olarak görev alan Hasan Kaya, 1993 yılında İzmir’de Karden İnşaat’ı kurmuştur.

20 seneyi aşkın süredir tüm paydaşlarının mutluluğunu ön planda tutarak başarılı projelere imza atmış olan Karden İnşaat, tecrübesi ve yenilikçi anlayışıyla, faaliyetlerini ikinci kuşağın yönetimindeki EKY markasıyla sürdürmektedir.

Kurucu Hasan Kaya, teknik bilgi birikimi ve tecrübesiyle danışman olarak EKY bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

Misyon
Özgün yapıların çoğaldığı, kalite ve güvenin standart olduğu, yenilikçi bir sektör için çalışmak; farkındalık yaratmak ve bu farkındalığın sektörde yaygınlaşmasıyla şehir mimarilerinin güzelleşmesine katkıda bulunmak.

Vizyon
Standart yapıların ve genel kabullerin dışına çıkıp estetik, teknolojik ve ince düşünülmüş projelere imza atarak sektörde takip edilen bir marka olabilmek.

 

Erdinç KAYA

1985 yılında Ankara’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2009 yılında mezun olduktan sonra Karden İnşaat bünyesinde çalışmaya başlayan Erdinç Kaya, 2014 yılından beri EKY'de genel müdürlük görevini yürütmektedir.

 

Elçin KAYA

1984 yılında Ankara’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi’nde Ekonomi ve Finans üzerine yüksek lisans yapan Elçin Kaya, İstanbul’da ve İzmir’de çeşitli şirketlerde finans ve denetim alanlarında çalışmış ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. 2016 başında EKY bünyesine katılmıştır.

EKY İnşaat Projeler Haritası

EKY İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.