|   |  Elegan Yapı Firması
Elegan Yapı

Elegan Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Elegan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Elegan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Elegan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Elegan Yapı Hakkında

ELEGAN YAPI

Elegan Yapı 2000 yılında hizmet hayatına başlamış ve kısa bir sürede kalitesi ve özgünlüğü ile ilgi çekmiştir. Elegan Yapı, uzman kadrosu, hızlı, özverili ve müşteri ihtiyaçlarına uygun çözüm yaratan çalışmalarıyla proje, inşaat, dekorasyon, ahşap imalatı, organizasyon ve kontrollük gibi geniş bir yelpazede faaliyetlerini sürdürürken,özellikle; Oteller, Restoranlar, Malikâneler, Özel Ofisler konularında sayısız başarılı proje ve uygulamaya imza atmış, ürettiği büyük, küçük tüm ?elegan? projeleriyle, hizmet verdiği sektörün lideri haline gelmiştir. Elegan Yapı, bugün kalite anlayışındaki üstünlük, doğru hizmet ve satış politikası sayesinde yurt içi ve yurt dışında elegan hizmetleri ile ve tecrübeli kadrosu ile en üstün hizmeti vermektedir.
 
MİSYON

Değişik iklimlerdeki yaşam ve mekan ihtiyaçları için, mühendislik ve tasarım uygulamalarının en modern ve en çağdaş teknoloji, sistem, alet, araç ve gereçlerini kullanarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutacak yüksek üretim kalitesi ile uygulayıp, insanların severek kullanacakları lüks mekanlar yaratmaktır.

Tel: 0212 227 1041
Fax: 0212 227 0821
Email: info@eleganyapi.com.tr
Adres: Vişnezade Mah, Bayıldım Cad, No:6 Maçka İstanbul / Şişli

Elegan Yapı Projeler Haritası

Elegan Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.