|   |  Elmakent İnşaat Firması
Elmakent İnşaat

Elmakent İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Elmakent İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Elmakent İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Elmakent İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Elmakent İnşaat Hakkında

TARİHÇE

Yaklaşık 10 yıllık inşaat tecrübemiz ile " Yeni Bir Yaşam Başlıyor " anlayışı çerçevesinde farklı, ilginç ve benzersiz mimari çizgiye sahip yapıların inşa edilebileceğini kanıtlamak, Samsun’da ve tüm Türkiye’de konut ve proje taleplerini geleceğe taşıyabilmek adına kurulan Elmakent inşaat sektörünün lider firmaları arasındadır. Elmakent İnşaat, yaptığı yatırımlarında; çağın gerektirdiği bilim, mühendislik mimarisi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kalite, güven ve adalet duygusunu ön planda tutmaktadır. Bu strateji ile hedefini belirleyen Elmakent, kısa sürede inşaat sektörünün öncü firmaları arasında profesyonelliğini kanıtlamıştır. Elmakent İnşaat; en önemli önceliklerinden biri olarak evrensel dinamizme, profesyonelliğe hakim, dönemin zevklerine hitap eden gerekli tüm donanımlara sahip ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı varlığını sürdürmektedir. Elmakent İnşaat; ilgi çeken mimari yapıları, idealleri ve hassas duruşundan ödün vermeyen, eksiksiz hizmet sunumu ve devamlı kendini yenileyen, farklı projeleri ile inşaat sektörüne hizmet vermeye devam edecektir.

VİZYON

Elmakent İnşaat olarak ilk önceliğimiz, Kaliteli, Güvenli ve istikrarla sürdürülebilir büyüme sağlayarak bir yandan tüm Türkiye' de ayrıca Uluslararası alanlarda dünya standartlarında değerlendirilebilecek projelere imza atmak diğer yandan ise geniş kitlelere hakim olmak, kurumsal kimliğimizi kuşaklar boyu geleceğe taşımak ve korumaktır. Elmakent, inşaat sektöründe sosyo ekonomik, kültürel, politik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek mevcut kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip, insan mennuniyeti stratejisi ile varolan ve doğacak ihtiyaçlarını karşılama amacı edinmiştir. Varlığımızın ve en büyük sermayemizin temel taşlarını oluşturan müşterilerimiz için oluşturduğumuz sorumluluk bilinci ile; modern, çağdaş, uzun ömürlü, mimari yaratıcılıkta eşsiz, doğal, ferah, huzurlu, güvenli ve ilginç yapılar gerçekleştirip, insani temel yapılarından vazgeçmeden büyüme stratejisi elde etmektir. Elmakent İnşaat ailesi olarak sektörün getirdiği beklentilerini zamanında ve devamında yönetsel odaklı çalışarak ayrıca evrensel kaliteyi ön planda tutarak, her alanda hizmet ve saygınlığı elde edip, güçlü iletişimler, kalıcı üstünlükler sağlamak da diğer hedeflerimiz arasinda yer almaktadir.

MİSYON

Elmakent İnşaat olarak, her kesimden müşterilerimiz için değer yaratmak ve beklentilerine kaliteli hizmet ve süreklilikle yanıt vermek temel ilkemizdir. Bu hizmet anlayışıyla çözüm odaklı, adaletin ön planda olduğu, doğru, dürüst, şeffaflık temel tutum ve davranışlarımızın arasında yer alır. Müşteri ve çalışan memnuniyetini baz alarak hakkaniyet ve aidiyet hissiyatının gelişmesine azami özen göstermek, çalışanların verimliğinin artırılabilmesi için kişisel gelişimlerine imkan tanıyarak en yetkin insan gücünü istihdam ederek, sektöründeki ilkelerimizden ödün vermeden ilerlemeye devam etmektir. Elmakent İnşaat olarak doğa ve çevre bilinci ile hareket eden yapımız gereği, iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak esas duruşumuzdandır. Amacımız, sürekli gelişmek ve büyümek adına varolan kaynakları,projeleri iyi değerlendirmek ve gelecek kaynaklar, projeler yaratmak ayrıca sürekliliğini idame etmek üstün hizmet ilkelerimizdendir. Tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

TURAN ELMACI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Telefon: 0850 425 24 25
Email: info@elmakentinsaat.com
Adres: Yenimahalle 169/1 Atakum/SAMSUN 55270

Elmakent İnşaat Projeler Haritası

Elmakent İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.