|   |  Elmaslar Group Firması
Elmaslar Group

Elmaslar Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Elmaslar Group, konut, ofis ve residence projeleri, Elmaslar Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Elmaslar Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Elmaslar Group Hakkında

Elmaslar İnşaat, deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışı, insana ve çevreye olan duyarlılığı, yenilikçi bakış açısı ile pek çok alanda gözde projeler gerçekleştiriyor.
 
Elmaslar İnşaat, geleceği benimseyen  ve yapı alanında üst düzey uzmanlığa sahip teknik kadrosu ve deneyimli personel kalitesiyle geleceğe yatırım yapıyor.
 
Doğru seçimler yaptıkça yaşam güzelleşir.Doğru seçimler bazen beraberinde, birbirinden özel bir çok kolaylığı hayatınıza sunar.
Tıpkı; Elmaslar İnşaat da olduğu gibi.  
 
Elmaslar İnşaat, doğal dengeyi koruyan anlayışı ile eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı bölgede, örnek bir çevre anlayışını yansıtmakla beraber, her yatırımında standartları yükseltmeyi amaçlayan bir kimliğe sahip. Çünkü daha iyi yarınları hak eden pek çok hayat var Kurum olarak sahip olduğumuz farklılıkları, müşteri memnuniyeti yönünde artırmak prensibimizdir.

Tel: 0312 394 8001
Fax: 0312 394 8004
Email: info@elmaslargroup.com
Adres: ASO 1.Organize Sanayi Bölgesi Baburşah Cad. No:17 Ankara / Sincan

Elmaslar Group Projeler Haritası

Elmaslar Group Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.