|   |  Elor Holding ve Gülman Group Firması
Elor Holding ve Gülman Group

Elor Holding ve Gülman Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Elor Holding ve Gülman Group, konut, ofis ve residence projeleri, Elor Holding ve Gülman Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Elor Holding ve Gülman Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Elor Holding ve Gülman Group Hakkında

Elor Holding

Türkiye’de ve yurt dışında bir çok sektörde faaliyetlerini başarıyla sürdüren Elor Holding A.Ş.’ye bağlı grup şirketleri şu şekildedir:

Beybi Plastik Fabrikası Sanayii A.Ş. (İstanbul/Türkiye) www.beybi.com.tr
1949 yılında İstanbul Maslak’da kuruldu. 1990 yılında Dudullu’da, 2010 yılında da Bursa’daki tesislerinde büyüdü. Türkiye’nin köklü ve güvenilir firmaları arasında yer almakta olan Beybi, eldiven üzerine yoğunlaşmasına rağmen, ev işleri, iş&sanayi, medikal ve medikal sarf ürün gruplarında faaliyet göstermektedir.

Sun Plaza Gayrimenkul Kiralama İnşaat ve Ticaret A.Ş. (İstanbul/Türkiye) www.sunplaza.com.tr
2002 yılında inşaatına İstanbul’un kalbi Maslak’ta başlanan ve 2005 yılında faaliyete geçen Sun Plaza 37 katlı çağdaş mimarisiyle, gerek çağın gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanmış ofis katları, gerekse konferans ve seminer salonları, yoga ve güzellik merkezi ile İstanbul’un yeni cazibe merkezi olmuştur.

Sun Turizm ve Su Sporları Tic. A.Ş, Hip-notics (Antalya/Türkiye) www.hip-notics.com
Hip-notics Türkiye’nin ilk Cable-Ski park özelliği taşıyan tesisidir. 2008 yılında Antalya’da 200 dönümlük bir arazinin üstüne kurulmuş 3 ayrı göletten oluşan bu eşsiz tesis, su kayağı ve wakeboard’a ilgi duyan ziyaretçilerine gün boyu eğlence imkanı sunmaktadır. 2009 yılından itibaren otel hizmeti de verilmektedir.

Euroschebin (Kirovograd/Ukrayna) www.euroschebin.com
Euroschebin 2011 yılında üretime geçmiş olan bir mıcır üretim tesisidir. 114 hektar arazisi ve modern makina ve teçhizatı ile Ukrayna’nın en modern işletilen mıcır tesisidir.

Beybi Giz Plaza (İstanbul/Türkiye) www.beybigizplaza.com
1996 yılında inşa edilen Beybi Giz Plaza, Maslak bölgesindeki en prestijli gökdelenler arasında yer almaktadır. Beybi Giz Plaza, birinci sınıf malzeme ve işçilik ile yapılan, A sınıfı 122 ofisi ile farklı iş kesimlerine hitap etmektedir.

AMC Health (New York/USA) www.amchealth.com
2002 yılında New York’da kurulan AMC Health, teknolojik altyapı kullanarak uzaktan hasta bakımı ihtiyaçlarına yönelik alternatif çözümler sunmaktadır.

Ergosis Güvenlik Sistemleri Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş (İstanbul/Türkiye) www.ergosis.com.tr
1999 yılında faaliyete geçen firma, Biometrics (parmak izi tanıma, özellikle iris tanıma) konusunda Türkiye’nin lider kuruluşudur. Ofislerde, özel işletmelerde, hapishanelerde, spor salonlarında kullanılan bu teknoloji bilhassa Personel Devam Kontrol Sisteminde (PDKS) yaygınlaşmıştır.

Sun Plus Meetings & Conferences (İstanbul/Türkiye) www.sunplusmeetings.com.tr
Sun Plus, Maslak’ta Sun Plaza’nın bünyesinde bulunan ve ağırlıklı olarak toplantı ve eğitimlere ev sahipliği yapan bir mekan olarak tasarlandı. Verilen hizmetler toplantı ve eğitim organizasyonlarının mekan, teknik ekipman ve catering ihtiyaçlarını A’dan Z’ye kapsamaktadır. Sun Plus’ta “kişisel eğitim seminerleri” için eğitmenlerden salon ücreti alınmamaktadır.

Shambala (İstanbul/Türkiye) www.shambala.com.tr
Shambala Güzellik Merkezi 2011 yılında Elor Holding ailesine dahil olmuş, Sun Plaza’da cilt bakımı ve vücut bakımı gibi estetik konuları üzerine faaliyet göstermeye başlamıştır.

Sun Plaza Kartal (İstanbul/Türkiye)
Elor Holding’in yeni projesi Sun Plaza Kartal çok yakında..

Gülman Group

Yönetim Kurulu Başkanlığının Sayın Kemal Gülman tarafından üstlenildiği Gülman Group, 35 yıldır gayrimenkul yatırımı, geliştirmesi ve inşaat sektöründe önemli projelere imza atmaktadır.
www.gulmangroup.com
Gülman Group’ un bünyesinde bulunan yapılar şunlardır;

Üsküdar Eğitim A.Ş.
15.000 m2 kapalı alana sahip eğitim binası 2003-2013 yılları arasında ‘’İstanbul Ticaret Üniversitesi Kampusu ‘’olarak,  2013-2014 öğretim yılı itibari ile ‘’Üsküdar Üniversitesi Kampusu ‘’olarak kullanılmaktadır.

Park Plaza
Park Plaza Ofis Kulesi; Maslak Büyükdere Caddesi üzerinde 40.000 m2 lik kapalı alana sahip; ofis katları, banka şubeleri, otopark ve yiyecek - içecek gibi hizmet alanlarından oluşmaktadır.

Ulus Tepe Konakları
Ulus Adnan Saygun Caddesi üzerinde Gülman Group inşaat ortaklığında olan Ulus TepeKonakları; açık, kapalı sosyal tesis alanları ile 30 adet dubleks ve simpleks dairelerden ve bir adet müstakil yapıdan oluşmaktadır.

Tarabya Konutları
Tarabya koyu manzarasına hakim bahçeli ve havuzlu müstakil villalardan oluşmaktadır.

Çayırova Lojistik Depoları
İstanbul’un Lojistik Merkezi haline gelmiş olan Çayırova ’da 26.000 m2 lik kapalı lojistik tesisi inşa edilmilştir.

Bodrum Konut ve İşyeri Projeleri
Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü gibi Bodrum’un koylarında inşa edilmiş Sunset, Alexander Hills, Polat Bodrum Ville siteleri Gülman Group iştiraki ile yapılmıştır.

Ayrıca, Gülman Group bünyesinde yer alan Bodrum Hypodrom Alışveriş Merkezi, Bodrum’unKıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde yer alan İş Bankası Bodrum Şubesi ve Mudo Mağazalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Beylikdüzü Rezidans
İstanbul’un gelişen bölgelerinden biri olan Beylikdüzü’nde başlamak üzere olan proje, metrobüs güzergahı üzerinde yer alması ile bölgede çalışan kişilerin ve öğrencilerin dikkatini çekmektedir.

Tarabya Konutları
Tarabya koyu manzarasına hakim bahçeli ve havuzlu müstakil villalardan oluşmaktadır.

Gülkar Lojistik Depoları
İstanbul Tuzla’da E5’in üzerinde, 30 dönümlük bir alana konumlu, 30.000 m2 açık, 8.000 m2 kapalı depolama alanına sahip bir tesislerden oluşmaktadır.

Çayırova Lojistik Depoları
İstanbul’un Lojistik Merkezi haline gelmiş olan Çayırova’da 44.000 m2 lik kendi arazimiz üzerine inşa edilmektedir.

Bodrum Konut ve İşyeri Projeleri
Yalıkavak, Gündoğan ve Türkbükü gibi Bodrum’un elit koylarında inşa edilmiş Sunset, Alexander Hills, Polat Village siteleri Gülman Group iştiraki ile yapılmıştır. Gülman Group bünyesinde yer alan Bodrum Hypodrom Alışveriş Merkezi, Bodrum’un ana caddelerinden olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde çok özel bir lokasyonda yer almaktadır.

Şu an inşası devam etmekte olan;
Türkbükü’nde 2 adet villa projesi,
Gündoğan’da;
www.dogalkaya.com
15 adet villadan oluşan ‘’DOĞALKAYA Evleri’’ ;
18 adet villadan oluşan ‘’GÜLMAN Evleri’’ ,
Yalıkavak’ ta 20 adet villa projeleri inşaat halindedir ve 2015 yılı içerisinde teslim edilecektirler.

Henüz Projelendirme Aşamasında Olan Arazilerimiz

İstanbul  Zincirlikuyu’ da 26 dönüm alan üzerine inşa edilecek konut projesi
İstanbul’un gelişen merkezlerinden biri olan Ispartakule’ de 43 dönüm konut alanı, 6 dönümticari alan ve 22 dönüm sağlık alanı,
3. Köprü bağlantısı ile değeri gittikçe yükselen Tuzla Tepeören mevkiinde 260 dönüm konut alanı ve Balçık mevkiinde 230 dönüm sanayi ve lojistik alan
İzmir Mordoğan’ da 460 dönüm turizm amaçlı yarımada, marina ve 1.600 dönüm günübirlik kullanım alanı
Kemerburgaz’da 7 dönüm konut alanı
Beylikdüzü Rezidans; İstanbul ’un gelişen bölgelerinden biri olan Beylikdüzü’nde başlamak üzere olan proje, metrobüs güzergahı üzerinde yer alması ile bölgede çalışan kişilerin ve öğrencilerin dikkatini çekmektedir.

Tel: 0212 345 1100
Fax: 0212 345 1104 
Email: info@gulmangroup.com
Adres: Eski Büyükdere Cad. No:14 Park Plaza K:20 Maslak İstanbul / Sarıyer

Elor Holding ve Gülman Group Projeler Haritası

Elor Holding ve Gülman Group Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.