|   | 
Emaar Türkiye

Emaar Türkiye

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Emaar Türkiye, konut, ofis ve residence projeleri, Emaar Türkiye hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Emaar Türkiye ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Emaar Türkiye Hakkında

 

Emaar Türkiye Tarihçesi Hakkında

Türkiye pazarına 2006 yılında konut sektöründeki yatırımıyla giriş yapan EMAAR, ilk yatırımı Toskana Vadisi’ni İstanbul Büyükçekmece Göl Vadisi’nde 1 milyon 700 bin m2’lik bir alanda inşaa etmektedir. Toskana Vadisi’nde tüm proje tamamlandığında 24 tipte toplam 469 konut bulunacaktır. Yaşamın başladığı Toskana Vadisi’nin birinci fazında 174 villa ve Dolce Vita Yaşam & Spor Kulübü, ikinci fazında Toskana Çarşısı ve yine eşsiz Toskana mimarisi ile tasarlanmış göl ve deniz manzaralı ikiz villalar ile bahçeli ve teraslı villa daireler bulunmaktadır.Toskana Vadisi 3. Fazı ise, ortak alanları ve dış cephe görüntüleri Toskana Vadisi'nin diğer fazlarıyla aynı şekilde dizayn edilmiş tek katlı villalar olarak Arıkan Yapı ortaklığıyla inşa edilecek ve satılacak.

Emaar Türkiye, yeni yatırımı olarak geliştirdiği İstanbul Çamlıca’daki, içerisinde 1000 adet rezidans, İstanbul’un en büyük alışveriş ve eğlence merkezi, 40 bin m2 ofis ve 5 yıldızlı The Address Hotel’in bulunacağı Emaar Square’i satışa sunmuştur.

Emaar, Türkiye pazarında uzun soluklu ve yüksek katma değerli bir şirket olmayı hedefleyerek, yatırımlarına konutun yanı sıra turizm ve eğlence, alışveriş merkezi geliştirme, perakende ve ticari kiralama sektörlerinde devam ederek ürettiği tüm yaşam projelerinde mükemmelliği hedeflemektedir.

*Emaar Türkiye Konut Projeleri

Toskana Vadisi, Toskana Orizzonte

*Emaar Türkiye Residence Projeleri

Emaar Square, The Address Residence İstanbul, 

 

Tel: 0212 329 2800
Fax: 0212 328 1626
Email: info@emaar.com.tr
Adres: Maslak Mah. Bilim Sok. No:5 Sun Plaza Kat:20 34398 İstanbul / Şişli

Emaar Türkiye Projeler Haritası

Emaar Türkiye Projeleri

Emaar Türkiye Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer