|   |  Emaar Türkiye Firması
Emaar Türkiye

Emaar Türkiye

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Emaar Türkiye, konut, ofis ve residence projeleri, Emaar Türkiye hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Emaar Türkiye ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Emaar Türkiye Hakkında

Emaar Türkiye Tarihçesi 

Dünyanın önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar Properties PJSC, alışveriş merkezleri ve perakendenin yanı sıra, turizm, konaklama ve eğlence sektörlerindeki yetkinlikleriyle tanınıyor. 25 milyonu Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) toplam 190 milyon m2 arazi stoğuna sahip. Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa ile en büyük alışveriş ve eğlence destinasyonu The Dubai Mall gibi ikonik işlere imza atan Emaar Properties, farklı yaşam tarzlarını üst düzey bir yaklaşımla bir araya getiren iş modeliyle, 1997’den bu yana dünya çapında gayrimenkul projeleri geliştiriyor.

İş modelini, BAE’nin dışına çıkararak Ortadoğu, Kuzey Afrika, Hint Yarımadası, Güney Asya, ABD ve Avrupa’ya taşıyan Emaar Properties; 2006 yılından bu yana ülkemizde de faaliyet gösteriyor. Türkiye’ye 2,5 milyar doların üzerinde yatırım yapan şirketin ilk projesi olan Toskana Vadisi, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasına sahip 500 konuttan oluşuyor. Rixos’la birlikte hayata geçirdiği The Land of Legends Theme Park projesi, 2016’dan bu yana Antalya’da hizmet veriyor.

Emaar’ın Türkiye’deki 3. ve en büyük projesi ise İstanbul’un Anadolu yakasında adeta yeni bir semt yaratan Emaar Square. Çamlıca’daki dev karma projenin alışveriş ve yaşam merkezi Emaar Square Mall, kapılarını 2017’nin Nisan ayında açtı. Proje kapsamında, farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirilen Residences, Heights, The Address Residence Istanbul, The Address Residence Skyview Istanbul kategorilerde toplam 1.068 konut bulunuyor. Emaar'ın lüksün ötesinde bir hizmet anlayışı sunan otel zinciri The Address Hotel ise 2018’de tamamlanacak.

 

*Emaar Türkiye Konut Projeleri

Toskana Vadisi, Toskana Orizzonte

*Emaar Türkiye Residence Projeleri

Emaar Square, The Address Residence İstanbul, 

 

Tel: 0216 547 1730
Fax: 0216 291 1851
Email: info@emaar.com.tr
Adres: Ünalan Mahallesi, Ayazma Caddesi No: 78 34700 Üsküdar / İstanbul

Emaar Türkiye Projeler Haritası

Emaar Türkiye Projeleri

Emaar Türkiye Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.