|   |   |  Emay İnşaat'a Kuveytli ortak

Emay İnşaat'a Kuveytli ortak

Emay İnşaat, Tangible Middle East Investments ile ortaklık yaptı.

Emay İnşaat'a Kuveytli ortak

Kuveytli yatırım grubuyla, Emay’ın TOKİ iştiraki EPP güvencesiyle gerçekleştirdiği Yalova KentPlus projesindeki 3 otelden 1’i ve 214 residence için 82 milyon dolarlık ortaklık anlaşması imzalandı.

Yenileri gelecek

Denize sıfır, 163 blokta toplam 1001 dairenin konumlandığı, konut, AVM ve sağlık merkezi olan projede, 4 ve 5 yıldızlı, 500 yatak kapasiteli KentPlus Yalova Wellness SPA Resort termal otelleri de yer alacak. Emay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çağlar, Yalova’da 383.500 metrekare alanda inşa ettikleri karma projenin yeni ortaklık yapısıyla daha da değerlendiğini söyledi. Osman Gazi Köprüsü’nün isminin duyulmasından açılışına kadar olan zaman diliminde, Yalova’daki gayrimenkullerin fiyatlarının hızla yükseldiğine dikkat çeken Çağlar, “Şehre önümüzdeki 5 yılda sanayi yatırımları gelecek ve kent yeni bir kimliğe bürünecek. Yalova, İstanbul’un iklimi ve yaşam koşulları ile yeni bir semti gibi olacak” dedi.

Tangible Middle East Investments ayrıca, Körfez ülkelerinde yapacağı yatırımlarda Emay İnşaat’la işbirliği yapma konusunda stratejik işbirliği anlaşması da imzaladı. Böylece inşaat, sağlık, eğitim, otelcilik, altyapı, teknoloji ve enerji sektöründe işbirlikleri değerlendirilecek.  Anlaşmayı (soldan sağa) Emay’ın Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çağlar, Tangible Middle East Investments Direktörü Bader Alhussinan ile Emay Yönetim Kurulu Üyesi Burak Gören birlikte duyurdu.

Ekonomi Servisi

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.