|   |  Emay inşaat Firması
Emay inşaat

Emay inşaat

 • Kuruluş Tarihi : 1980

 • Proje Sayısı : 7

Emay inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Emay inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Emay inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Emay inşaat Hakkında

Emay İnşaat Tarihçesi Hakkında

Emay İnşaat, 1995 yılında Ankara'da kurulmuştur. Mühendislik kökenli ortaklık yapısı firmanın daima yeniliklere ve gelişmeye açık, cesur ve atak bir gelişme politikası izlemesini sağlamıştır.
 
Şirket, 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen konut ihalelerini kazanmasıyla birlikte İstanbul merkezli projelere katılarak taahhüt sektöründe yerini almıştır. Daha sonra SSK, Oyak, Bayındırlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı gibi kurumların okul, hastane gibi önemli projelerini tamamlamıştır.
 
2000 yılından sonra Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ tarafından ihale edilen, tünel kalıp sistemiyle gerçekleştirilen toplu konut projelerine katılmaya başlamıştır.
 
Markalı konut projelerinde de yüksek satış rakamları ve yüksek proje primleri ile dikkatleri üzerine toplayan Emay İnşaat, günümüze kadar Kentplus Ataşehir, Kentplus Mimarsinan, Kentplus Kartal projelerini hayata geçirmiş, başarıyla tamamlamış ve binlerce insan Plus konseptli evlerinde yaşamaya başlamışlardır.
 
Bu projelerinin yanında Emay İnşaat, konut projelerini geliştirmeye devam etmiş, 2010 yılı içinde Kentplus Centrium Park ve Tower, KentPlus Newport, 2011 yılında da Brandium Ataşehir ve 2013 yılında da KentPlus Kadıköy projesine başlamıştır. KentPlus Centrium, Newport ve Brandium Ataşehir projeleri 2013 yılında tamamlanmış ve bu projelerde de yaşam başlamıştır.
 
“Hayatın her alanında, her konuda, daha fazlasını sunmak ve istemek” anlayışı ile projelerini hayata geçiren Emay İnşaat’ın Ataşehir’de hayata geçirdiği Brandium Ataşehir Projesi, 2011 yılında düzenlenen 4. Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi'nde En İyi Mimari Proje Ödülü almıştır.
 
İnşaat projeleri ile birlikte Emay İnşaat, KentPlus Ataşehir’de Pleon Sportivo Spor Merkezini de hayata geçirmiştir. 6500 m2 kapalı alanı olan spor merkezi, Türkiye’nin en gelişmiş ve lüks spor merkezi olarak tasarlanmış ve kısa sürede binlerce üye bu merkezde spor yaparak sağlıklı yaşama adım atmışlardır.
 
Tüm bunlara ek olarak Emay İnşaat A.Ş. turizm ve sağlık alanında da çalışmalarına devam etmiştir. Bunun sonucu olarak da İstanbul Anadolu Yakası’nda 5 yıldızlı bir otel ve Convention Center inşaatına, Avrupa Yakası’nda da özel bir hastane projesini hayata geçirmek için çalışmalara başlamıştır. İstanbul Anadolu Yakası’nda yapılan turizm kompleksi, “Hilton İstanbul Kozyatağı Konferans Merkezi ve Spa” markasıyla 317 oda ve 2.000 metrekarenin üzerinde toplantı kapasitesi ile hizmet verecektir.
 
Emay İnşaat A.Ş. yoğun çalışmalarının sonucu olarak 2008 yılı Kurumlar Vergisi Türkiye geneli rekortmenlerinde ilk 100’e 62. sıradan girmiş ve bunun gururuyla diğer inşaat, sağlık ve turizm yatırımlarına devam etmektedir.

Emay İnşaat Konut Projeleri
KentPlus Mimarsinan, KentPlus Ataşehir, Kent Plus Kartal

Emay İnşaat Residence Projeleri
Kent Plus Newport, Kentplus Kadıköy, Kentplus Centrium

Emay İnşaat İletişim Bilgileri
Adres: Değirmenyolu Cad. Çetinkaya Sok. 18/4 Ataşehir - İstanbul
Telefon: 0 216 469 37 10
E-Posta: info@emayinsaat.com.tr
www.emayinsaat.com.tr/

Tel: 0312 447 7410
Fax: 0312 447 7413
Email: info@emay.com
Adres: Kuleli Sokak No: 81/8 06700 Gaziosmanpaşa Ankara / Çankaya

Emay inşaat Projeler Haritası

Emay inşaat Projeleri

Emay inşaat Haberleri

 • SPK'dan Emay'a Onay Geldi
  Emay inşaat

  SPK'dan Emay'a Onay Geldi

  Sermaye Piyasası Kurulu, Emay İnşaat'ın 500 milyon Türk Lirası tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.İlk tahvil ihracını gerçekleştirecek Emay İnşaat, yerinde bir zamanlama ve strate...

 • Kentplus Kadıköy Projesinde Kampanya!
  Emay inşaat

  Kentplus Kadıköy Projesinde Kampanya!

  2016 yılı Aralık ayında teslim edilecek olan KentPlus Kadıköy projesi, 25 katlı 3 blokta toplam 1.561 daireden oluşuyor.KentPlus Kadıköy projesinde 20'nci yıla özel olarak başlatılan kampanya kapsamın...

 • Emay İnşaat'tan Özel İndirimler!
  Emay inşaat

  Emay İnşaat'tan Özel İndirimler!

  Emay İnşaat, kuruluşunun 20. yılına özel her projede ilk 20 daire için peşin ödemeye yüzde 20 indirim ve 48 ay taksit imkanına yüzde 10 indirim imkanı sunuyor.Kentplus Kadıköy ile Brandium Ataşehir pr...

 • Kentplus Kadıköy'de Euro Sabitlendi!
  Emay inşaat

  Kentplus Kadıköy'de Euro Sabitlendi!

  Teslimlerinin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Kentplus Kadıköyprojesi, 27 bin 383 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projenin A ve B bloğunda 496Daire, C bloğunda ise 345 daire yer alı...

 • Kent Plus Kadıköy Satışa Çıkıyor
  Emay inşaat

  Kent Plus Kadıköy Satışa Çıkıyor

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin açıklamaları ardından, Fikirtepe’deki sürecin hızlanmasıyla birlikte, Emay İnşaat “Kentplus Kadıköy” projesi için yapı ruhsatını da alarak Fikirtepe inşaat...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.