|   |  Emek Koza İnşaat Firması
Emek Koza İnşaat

Emek Koza İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 1

Emek Koza İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Emek Koza İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Emek Koza İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Emek Koza İnşaat Hakkında

2004 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine katkıda bulunan Emek Koza İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerde Türkiyenin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ediyor.

İnşaat sektöründe bugüne dek 800.000 metrekareden fazla yapının inşaatını tamamlayan ve satışını gerçekleştiren Emek Koza İnşaat, ülkemizin nitelikli konut üreten inşaat şirketlerinden biridir.
Özel kişi ve kuruluşlar ile kamu idarelerinin çeşitli üst ve altyapı projelerin başarıyla imza atan Emek Koza İnşaat, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek aynı dönemde giderek büyüyen ve kurumsallaşan güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. 
Faaliyetlerini, çağımızın getirdiği üst düzeyde kaliteyle Gaziantep Şehitkamildeki merkez bürosunda, 30 kişilik ekibiyle sürdüren Emek Koza İnşaat, tüm projelerini kendi öz kaynaklarını kullanarak gerçekleştirmiştir.

Bu kalite ve güveni yurtdışında yapmayı planladığı üstyapı projeleriyle sınır dışına taşımayı planlayan Emek Koza İnşaat'ın en büyük hedefi ise, her nerede olursa olsun insanlara mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır.

Misyonumuz
Temeli insana ve doğaya saygılı olan, bireyin doğallıyla bağını koparmadan modernlik,mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede inşaat sektöründe yurt içi ve yurt dışındanda önemli projelere imza atmak ve bir dünya şirketi olmaktır.

Vizyonumuz
Kalitesi yüksek yaşanabilir, insanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Yüksek verimle dürüstçe çalışan, her geçen gün büyüyen, sektörde çalışan tüm firmalar tarafından güvenilen, her yönüyle şeffaf, kendine ait bir kültürü olan,gelişen teknolojiyi takip eden, başladığı işi en iyi şekilde bitiren, en iyiyi hedefleyen, yasalara karşı her türlü yükümlülüğünü yerine getiren, çevreye saygılı, her geçen gün daha fazla insana iş veren, sektörde nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biri olmak.

Tel: 0342 322 2769
Fax: 0342 322 5526
Email: info@emekkozainsaat.com
Adres: Emek Mah. İbrahimli Yolu Cad. 80 Nolu Sk.No: 12/A Koza Apt Gaziantep / Şehitkamil

Emek Koza İnşaat Projeler Haritası

Emek Koza İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.