|   |  Emiroğlu Grup Firması
Emiroğlu Grup

Emiroğlu Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Emiroğlu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Emiroğlu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Emiroğlu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Emiroğlu Grup Hakkında

Günümüz mimari özelliklerinin nitelik ve konfor önceliklerini konut, iş yeri ve tüm özel projelerine ayrıcalık kazandıracak şekilde uygulayan Emiroğlu Grup, inşaat sektörünün önemli markaları arasında yerini almıştır.

Gerçekleştirdiği bütün projelerini İstanbul'un en nadide ve en özel noktalarına konumlandırarak sakinlerine İstanbul'lu olmanın ve İstanbul'u yaşamanın ayrıcalığını sunmaktadır.

Şehrin içinde adeta şehrin dışındaymışcasına huzurlu, dinamik, eğlenceli, heyecanlı ve hareketli bir yaşam arzulayan herkesin kendini bulabileceği yaşam alanları inşa eden Emiroğlu Grup, konforun sunduğu bütün detayları üstün kalite ve şıklık anlayışıyla sunmaktadır.

İnşaat sektöründeki yarım asırlık tecrübesini, geçmişinden ve birikimlerinden aldığı güçle perçinleyen Emiroğlu Grup, dinamik ve yenilikçi projeleriyle sektöründe markalaşmayı başarmıştır. Kent içi yaşamının bütün avantajlarını adeta kent dışındaymışcasına konforlu ve huzurlu bir yaklaşımla sunan Emiroğlu Grup projeleri, sakinleri için bu özellikleri nedeniye ayrıcalıklı bir tercih sebebi olmaktadır. Her biri İstanbul'un en önemli ve en değerli lokasyonlarında inşa edilmiş olan Emiroğlu Grup projeleri nitelikli kullanım alanları, spor ve aktivite seçenekleri, çevreci yaklaşımları, insan ilişkileri ve iletişimi odaklı, her aşamasında üstün kalite prensipleriyle hayat bulmaktadır.

Telefon: 0212 558 3636
Telefon: 0212 558 1616
Faks: 0212 558 3637
Email: info@emiroglugrup.com
Adres: Kennedy Cad. No 52 Sahilyolu - Zeytinburnu - İstanbul

Emiroğlu Grup Projeler Haritası

Emiroğlu Grup Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.