|   |  Emiroğulları İnşaat Firması
Emiroğulları İnşaat

Emiroğulları İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 7

Emiroğulları İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Emiroğulları İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Emiroğulları İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Emiroğulları İnşaat Hakkında

Firmamız, 1992 yılında inşaat malzemeleri satış ve pazarlama alanında faaliyete başlamış olup hala bu alandaki faaliyetlerine devam etmektedir. Zaman içinde malzeme satış faaliyetinin yanında mermer, granit satışı ve uygulaması, ithalat ve ihracat işlerini de yapmaya başlamıştır. Bir sonraki adım olarak kadrosundaki teknik ekibin yeterliliği dahilinde, mühendislik hizmetlerini vermeye başlamış, bununla birlikte alt yapı ve üst yapı işlerine girmiştir. Firmamız hala bu alanların tamamında faaliyet göstermeye devam etmektedir.
             
Kurulduğu günden bu güne kadar hizmet kalitesinden ödün vermemiş olan firmamız girmiş olduğu tüm faaliyet alanlarında aynı hassasiyeti göstermiş, müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Yetişmiş teknik kadrosuyla tüm çözüm olanaklarını müşterilerine sunmaya özen göstermiştir.
 
Firmamız kuruluşunda amaçladığı çizgiden sapmayarak hem kendi alanında, hem de faaliyet alanlarında hizmet veren firmaların güvenini kazanmış ve bu kazanımlardan aldığı güçle aynı hedef ve amaçla yoluna devam etmiştir.
 
Firmamız son olarak yapı müteahhitliğine girmiş ve bu alanda da kendine has projelerin insanlarla buluşmasını sağlamıştır. Bu alanda Bursa için bir ilk olan profesyonel satış ofisini kurmuş ve çağrı merkezini hayata geçirerek profesyonel bir ekiple satışlarına başlamıştır. Çağın gereksinimlerini bilen ve planlayan bilgi ve tecrübe sahibi insanları ekibe katarak kadrosunu güçlendirmiştir.

Tel: 0224 239 9239
Fax: 0224 239 9666
Email: satis@emirogullariinsaat.com.tr
Adres: Dikkaldırım Mh. Hayran Cad. No:42/1 Bursa / Osmangazi

Emiroğulları İnşaat Projeler Haritası

Emiroğulları İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.